ماهرترین نصاب و تعمیر کار کولر گازی در تهران

ماهرترین نصاب و تعمیر کار کولر گازی در تهران

ماهرترین نصاب و تعمیرکار کولر گازی در تهران

کولر گازی یک وسیله بسیار حساس است که اگر خراب شد و یا به مشکل بر خود هر کسی نمی تواند آن را تعمیر کند تعمیر آن را باید به یک تعمیرکار ماهر و با تجربه بسپارید.

ممکن است که تازه کولر گازی خریده باشید و نیاز به نصاب کلر گازی داشته باشید برای نصب یک دستگاه حساس و پیچیده نیازمند نصاب حرفه ای است که دستگاه شما به مشکل بر نخورد .

شرکت کولرساز دارای تعمیرکاران و نصابان حرفه ای و مجرب در امر نصب و تعمیر کولر گازی در تهران می باشند.

اگر کولرگازی شما اگر خراب شده است تنها با یک تماس با شرکت می توانید از کارشناسان ماهر کولرساز تهران مشاوره رایگان بگیرید و در صورتی که نیازمند تعمیر کار داشته باشید شرکت یک تعمیرکار ماهر و باتجربه میفرستد.

ابتدا بهتر است که یک شناخت کلی از کولر گازی داشته باشید که چگونه کار می کند  و کدام قسمت های کولر گازی ممکن است با مشکل و خرابی مواجه شوند.

ابتدا با تعریف کولر گازی شروع می کنیم کولر گازی نام مصطلح برای کلیه دستگاه‌هایی است که شامل چرخه سرمایش بر مبنای تراکم و انبساط گاز هستند. این دستگاه‌ها، سیستم های تهویه مطبوع (Air Conditioner) نامیده می‌شوند.

می‌دانید این سیستم‌ها، در اوقات گرم سال، خانه یا محل کار شما را خنک نگه می‌دارند، اما آیا تا به حال فکر کرده‌اید که چگونه کار می‌کنند؟ در حالی که اکثر مردم کولر های گازی را با سرما یا تولید سرما مرتبط می‌دانند، علم خنک سازی منزل شما در واقع با انتقال گرما سروکار دارد.

با از بین بردن آن گرما، هوای سرد باقی‌مانده خانه شما را خنک می‌کند. جالب است بدانید که کولر گازی و یخچال شما تا حد زیادی به یک روش کار می‌کنند.

تفاوتشان این است که یخچال فریزر شما یک فضای عایق بندی شده کوچک را خنک می‌کند اما کولر گازی تان، هوای خانه، محل کار یا مکان های تجاری‌تان را در دمای مناسب نگه می‌دارد.

کولر گازی می‌تواند دما، رطوبت یا کیفیت کلی هوا را تغییر دهد. به طور دقیق‌تر، کولر گازی با کشیدن انرژی گرمایی از هوای خانه، انتقال آن گرما به بیرون و جایگزین کردن هوای داخلی خانه با هوای سردتر، باعث خنک شدن فضای شما می‌شود.

با کاراباما همراه باشید تا با چگونگی کارکرد کولر گازی، ویژگی‌های جدید و تکنولوژی های به کار رفته در آن، پنل داخلی و خارجی و اجزاء درون آن‌ها، انواع کولر گازی، سیکل سرمایش و گرمایش آن و برند های متداول کولر گازی در ایران کاملا آشنا شویم.
قدم اول برای درک بهتر این سیستم، بررسی اجزای اصلی است. سیستم تهویه مطبوع یا همان کولر گازی اسپلیت شما دارای دو مؤلفه اصلی است: پنل داخلی و پنل خارجی که با هم کار می‌کنند تا در تمام طول سال دمای خانه‌تان مناسب نگه داشته شود. همان‌طور که از نامشان پیداست به ترتیب در فضای اتاق، و بیرون از آن نصب می‌شوند. در ادامه به شناخت اجزاء این پنل‌ها می‌پردازیم. به یاد داشته باشید کولر گازی های پرتابل و پنجره ای، یک تکه هستند و تنها یک پنل دارند.
پنل خارجی: کمپرسور – کندانسور (تقطیر کننده) – شیر انبساط (لوله مویین) – فن
پنل داخلی: فن خنک کننده – اواپراتور (تبخیرکننده) – فیلتر هوا – لوله تخلیه – دریچه

ماهرترین نصاب و تعمیر کار کولر گازی در تهران

ماهرترین نصاب و تعمیر کار کولر گازی در تهران

در این جا سعی داریم هر چیزی که مربوط به کولر گازی است را به شما معرفی کنیم و شما یک شناخت کلی با اجزا و قسمتهای مختلف کلر گازی پیدا کنید

 

مبرد:

مبرد ترکیبی است که معمولاً در حالت مایع یا گازی یافت می‌شود. این ترکیب به راحتی گرمای محیط را جذب می‌کند و می‌تواند هنگام ترکیب با دیگر اجزاء مانند کمپرسور یا اواپراتور، خنکی و یا تهویه هوا را فراهم کند.

اجزای پنل خارجی کولر گازی

ما در اینجا پنل های خارجی کولر گازی را به شما معرفی می کنیم


۱کمپرسور کولر گازی:

کمپرسور نوعی دستگاه مکانیکی است که گاز کم فشار را به داخل کشیده و آن را متراکم کرده و فشار آن را قبل از ارسال به کندانسور افزایش می‌دهد.

در هنگام افزایش فشار، دمای گاز فشرده شده افزایش می‌یابد. زمانی که این گاز می‌خواهد از داخل کمپرسور خارج شود، با عبور از یک سیستم خنک‌کننده دمای گاز کاهش می‌باید.

کمپرسور مهم‌ترین قسمت از هر سیستم تهویه مطبوع است. اندازه کمپرسور بسته به میزان تهویه هوای مورد نظر، متفاوت است.

یکی از انواع کمپرسور های کولر گازی، کمپرسور UTR plus است. این کمپرسور بسیار قدرتمند است به طوری که می‌تواند گرمایی طاقت فرسا را در کوتاه‌ترین زمان به هوایی سرد و مطبوع تبدیل نماید.

وجود این کمپرسورها برای مناطق گرمسیر بسیار سودمند است. به یاد داشته باشید که کمپرسورها محافظی دارند تا در مقابل صدمات احتمالی ناشی از نوسانات برق، از کمپرسور کولر محافظت ‌کند.

 

۲کندانسور کولر گازی:

کندانسور، مبرد (گاز فشار بالا) بخار شده را از کمپرسور دریافت می‌کند، آن را به مایع تبدیل می‌کند، گرمای آن را جذب می‌کند و به بیرون انتقال می‌دهد. کندانسور همچنین با درهای آلومینیومی پوشانده شده تا گرما را با سرعت بیشتری انتقال دهد.


۳فن کولر گازی:

فن پنل خارجی کولر گازی، یک فن معمولی است که دارای سه یا چهار پره است و توسط یک موتور هدایت می شود. این فن در جلوی کمپرسور و سیم‌پیچ کندانسور قرار دارد.

گرمای تولید شده در کمپرسور باید به بیرون منتقل شود زیرا اگر در طولانی مدت کمپرسور بیش از حد گرم شود و سیم‌پیچ های موتور آن سوزانده شود، منجر به آسیب دیدگی کامل کمپرسور و کل سیستم کولر گازی می‌شود.

علاوه بر این، مبرد درون سیم‌پیچ کندانسور باید خنک شود تا پس از انبساط، دمای آن به اندازه کافی کم شود تا اثر خنک کنندگی را ایجاد کند. با چرخش پره های فن، هوای اطراف از فضای باز، جذب می‌شود و توسط پره های آلومینیومی، به کمپرسور و کندانسور می‌وزد و در نتیجه آنها را خنک می‌کند. سپس هوای گرم دوباره به فضای باز منتقل می‌شود و گردش هوا بدون مانع ادامه می‌یابد.

 

۴شیر انبساط کولر گازی:

شیر انبساط که بخشی از پنل خارجی سامانه تهویه مطبوع است، بین دو مجموعه سیم‌پیچ (سیم‌پیچ های سردشده اواپراتور و سیم‌پیچ های گرم کندانسور) قرار دارد و وظیفه کنترل میزان مبرد ورودی به اواپراتور را برعهده دارد.

دریچه انبساط معمولا یک لوله مویین از جنس مس با چندین دور سیم‌پیچ است. در کولر گازی‌هایی با ظرفیت بیشتر، از شیر انبساط ترموستاتیک استفاده می‌شود که به صورت خودکار، الکترونیکی عمل می‌کند.

در کل مبرد فشار قوی با درجه حرارت متوسط ، کندانسور را ترک کرده و وارد شیر انبساط می‌شود، جایی که دما و فشار آن به طور ناگهانی افت می‌کند.

 

اجزای پنل داخلی کولر گازی

ما در اینجا سعی داریم که اجزای داخلی کولر گازی را به شما معرفی کنیم


۱فن خنک‌ کننده کولر گازی:

در پنل داخلی یک فن خنک کننده بلند وجود دارد که هوای اتاق را می‌مکد. این فن در حالی که هوای اتاق را مکش می‌کند، آن را به اواپراتور و فیلتر هوا منتقل می‌کند و به همین دلیل دمای هوا کاهش یافته و همه آلودگی های آن از بین می‌رود.

در کل، فن خنک کننده کولر گازی، هوای گرم و آلوده اتاق را جذب می‌کند و هوای خنک و تمیز را فراهم می‌کند. فن کولر گازی متصل به یک موتور کوچک چندسرعته است؛ بنابراین سرعت فن قابل تغییر است. جالب است بدانید هنگامی که با ریموت در تنظیم دمای کولر گازی تغییر ایجاد می‌کنیم، این سرعت فن است که تغییر می‌کند.

 

۲اواپراتور کولر گازی:

اواپراتور که به سیم‌پیچ خنک کننده هم معروف است، یک سیم‌پیج مسی ست که از تعدادی لوله های مسی حلقوی ساخته شده است. اواپراتور با پوشش های آلومینیومی پوشانده شده است به طوری که بتواند حداکثر مقدار حرارت را به هوای داخل اتاق منتقل کند.

مبرد از لوله در دمای بسیار پایین و فشار بسیار کم وارد اواپراتور می‌شود؛ سپس فن، هوای گرم اتاق یا هوای اتمسفر را جذب می‌کند و با این کار هوا از روی اواپراتورعبور می‌کند که منجر به خنک شدن هوا می‌شود.

این هوا سپس به اتاق منتقل می‌شود تا تأثیر خنک کنندگی خود را بگذارد، این هوا پس از خنک کنندگی مجددا توسط فن مکیده می‌شود و روند خنک شدن اتاق ادامه می‌یابد.

 

۳فیلتر هوای کولر گازی:

فیلتر هوای کولر گازی: فیلتر هوا بخش مهمی از پنل داخلی است. این قسمت ذرات خاک را از هوای اتاق خارج کرده و به تهیه هوای تمیز اتاق کمک می‌کند. فیلتر هوای کولر گازی دقیقا قبل از اواپراتور قرار می‌گیرد. هنگامی که فن، هوای گرم اتاق را بکشد، این هوا ابتدا از فیلتر هوا و سپس از اواپراتور عبور می‌کند.

 

۴لوله تخلیه کولر گازی:

لوله تخلیه گاز:دمای لوله اواپراتور به دلیل مبرد دمای پایین در اواپراتور، بسیار کمتر از دمای معمول هوای اتاق است. به همین دلیل بخار آب موجود در هوا متراکم می‌شود و قطرات شبنم مانندی روی سطح اواپراتور می‌سازد، سپس این قطرات آب از اواپراتور خارج شده و در یک فضای کوچک درون پنل داخلی جمع می‌شوند.

برای خارج کردن آب از این فضا، لوله تخلیه وارد عمل می‌شود. لوله تخلیه کولر گازی به بعضی قسمت‌ها در خارج از اتاق که در آن‌ها می‌توان آب را تخلیه کرد، متصل است. بنابراین لوله تخلیه به از بین بردن قطرات آب جمع آوری شده درون و پنل داخلی کمک می‌کند.

 

۵دریچه کولر گازی:

درچه کوار گازی:هوای خنک تهیه شده در کولر گازی، از طریق دریچه به داخل اتاق منتقل می‌شود. این دریچه‌ها به تغییر زاویه یا جهت ورود هوا به اتاق مطابق با نیاز کمک می‌کنند. با دریچه‌ها می‌توانید عبور حداکثر مقدار هوای خنک را به راحتی تنظیم کنید. در کل دو نوع دریچه وجود دارد: افقی و عمودی.

دریچه های افقی به یک موتور کوچک متصل شده و موقعیت آن‌ها توسط ریموت تنظیم می‌شود. می‌توانید یک موقعیت ثابت برای دریچه های افقی تنظیم کنید تا هوای خنک شده در یک جهت خاص منتقل شود یا اینکه آن را در حالت چرخش نگه دارید به طوری که هوای تازه در تمام اتاق تأمین شود.

دریچه های عمودی به صورت دستی کار می‌کنند و فرد به راحتی می‌تواند موقعیت‌شان را مطابق با شرایط تغییر دهد.

 

حالا نوبت به این می‌رسد که ببینیم کولر گازی، چگونه دمای اتاق را به دمای مورد نظر شما می‌رساند و چه مراحلی طی می‌شود که در تابستان، فضای‌ محیط تان خنک و در زمستان، گرم می‌شود.

سیکل سرمایش کولر گازی

ماهرترین نصاب و تعمیر کار کولر گازی در تهران

ماهرترین نصاب و تعمیر کار کولر گازی در تهران

کولر گازی این گونه عمل می کند که سیستم تهویه هوا با ارائه فرایندی که هوای گرم را از داخل اتاق بیرون بکشد و گرمای آن را از بین ببرد؛ اتاق را خنک می‌کند. به این صورت که:
مبرد گازی درون کمپرسور متراکم شده و با فشار به سمت کندانسور می‌رود.

در آنجا گرما را از دست داده و تبدیل به مایع می‌شود. سپس مایع خارج شده از کندانسور از شیر انبساط عبور کرده و دچار افت فشارشدید می‌شود که در اثر این افت فشار، حالت دو فازی (مایع و گاز) به خود گرفته و به سمت ورودی اواپراتور هدایت می‌شود.

در اواپراتور تحت تأثیر دمای محیط، تبخیر و دوباره تبدیل به گاز شده و بنابر این سرمای خود را به محیط یا همان سیم‌پیچ های اواپراتور پس می‌دهد.

هوای اتاق با گردش فن خنک کننده (در پنل داخلی) از یک سمت پنل داخلی وارد شده و بعد از عبور از بین سیم‌پیچ های اوپراتور، سرد شده و از سمت دیگر به داخل اتاق هدایت می‌شود. مبرد تبخیر شده در اواپراتور دوباره توسط کمپرسور مکش شده و این سیکل ادامه می‌یابد.

سیکل گرمایش کولر گازی

باید این را بدانید که در فصول سرد، گاز موجود در درون کمپرسور گرم می‌شود و از طریق یک شیر چهارطرفه به سمت اواپراتور هدایت می‌شود سپس در اواپراتور گرما را به سمت بیرون دستگاه و محیط انتقال می‌دهد.

هوای گرم ورودی از کمپرسور به این محفظه باعث گرم شدن لوله‌ها و صفحات شده و این هوای گرم در کسری از ثانیه به محیط شما دمیده می‌شود.

انواع کولر گازی

ما در اینجا سعی داریم که انواع مختلف کولر گازی را به شما معرفی کنیم تا شما با این مدلها آشنا شوید.

۱کولر گازی پنجره ای (یک تکه):

کولر گازی پنجره ای به دلیل سادگی نصب از رایج‌ترین انواع کولر گازی است. این نوع تنها یک محفظه دارد که تمام قطعات کولر گازی را در خود جای می‌دهد.

کل سیستم کولر گازی پنجره ای را می‌توان به دو قسمت تقسیم کرد؛ قسمت جلویی که فضای اتاق را خنک می‌کند و قسمت عقبی یا خارجی که گرمای جذب شده را به فضای بیرون انتقال می‌دهد.

در ابتدا قسمت جلویی به صورت دستی تنظیم می‌شد اما حالا با استفاده از ریموت یا صفحه لمسی به صورت دیجیتالی کنترل می‌شود. هوای داخل توسط شبکه جلوی کولر گازی بصورت دائمی مکیده می‌شود و با عبور از اواپراتور خنک می‌شود.

همچنین جلوی کولر اهرمی وجود دارد که با حرکت دادن آن دریچه کوچکی بین اواپراتور و کندانسور باز می‌شود و در این حالت مقداری از هوای تازه به داخل وارد می‌شود.

 

از جمله مشکلات کولر های گازی پنجره ای، سروصدای زیاد کمپرسور به دلیل مجاورت کمپرسور با محیط تهویه هوای مطبوع و مصرف برق بیشتر (به علت نوع کمپرسور) نسبت به دیگر انواع است. این نوع کولر های گازی برای کسانی که در فضاهای کوچک زندگی می‌کنند مناسب ترند.

۲کولر گازی دوتکه یا اسپلیت:

این کولر گازی به علت عملکرد بدون سروصدا و ظرافت، بسیار رایج است. کولر گازی دوتکه یا اسپلیت‌ از دو واحد جداگانه ساخته شده است. پنل خارجی شامل کمپرسور و کندانسور و شیر انبساط است که در خارج از ساختمان نصب می‌شود و پنل داخلی که اوپراتور و فیلتر هوا در آن قرار دارند در داخل ساختمان نصب می‌شود.

پنل داخلی و پنل خارجی توسط دو لوله مسی یا آلومینیومی به همدیگر مرتبط هستند. لوله باریک‌تر گاز سرد را از پنل خارجی به پنل داخلی انتقال می‌دهد و لوله ضخیم‌تر کار خروج و انتقال گاز گرم به پنل خارجی و کمپرسور را به عهده دارد.

 

اسپلیت ها شامل دو مدل معمولی و اینورتر می‌باشند که درمورد اینورتر، جلوتر خواهیم خواند.

۳کولر گازی پرتابل یا قابل حمل:

کولر گازی پرتابل، کولر گازی یک تکه است که فقط یک لوله خرطومی پلاستیکی پشت آن برای تخلیه گرمای موتور وجود دارد، چون چرخ دارد قابل حمل است و هیچ‌گونه نیازی به نصب ندارد.

این مدل کولر گازی برای فضاهای کوچک (حداکثر ۳۰ مترمربع) و یا فضاهای استفاده موقت کاربرد دارد، همچنین در مکان هایی که امکان نصب اسپلیت وجود ندارد کولر گازی پرتابل گزینه مناسبی است.

 

از مزیت های کولر گازی های قابل حمل می‌توان به عملکرد فوق العاده کم صدا، قابلیت کنترل از راه دور، نمایشگر ال‌سی‌دی، فیلتر قابل شستشو، قابلیت تنظیم دور فن و قابلیت تنظیم جهت جریان هوا اشاره کرد.

۴کولر گازی ایستاده:

بسیاری از افراد فکر می‌کنند کولر گازی ایستاده همان کولر گازی پرتابل می‌باشد ولی این‌طور نیست. کولر گازی ایستاده دارای پنل داخلی و بیرونی است و کندانسور بیرونی آن باید مثل اسپلیت در بیرون نصب شود.

باید توجه داشت که پنل داخلی را نمی‌توان مانند کولر گازی پرتابل حمل و جا‌به‌جا کرد بلکه باید آن را در یک مکان مشخص قرار داد. کولر گازی های ایستاده در ظرفیت‌های بالا تولید می‌شوند به همین علت در سالن‌های وسیع و بسیار بزرگ استفاده می‌شوند. این کولرها مصرف انرژی پایین و همچنین قدرت رطوبت‌زدایی بالایی دارند و برای فروشگاه‌ها، سالن‌ها، منازل با متراژ بالا و کارخانه‌جات کاربرد دارند.

ماهرترین نصاب و تعمیر کار کولر گازی در تهران

تکنولوژی ها و ویژگی های مختلف کولر های گازی

ما سعی کردیم به طور ساده به معرفی  قطعات، پنل‌ها، چگونگی عملکرد و انواع کولر گازی بپردازیم. حالا تصمیم داریم تا ویژگی‌ها، تکنولوژی‌ها و به طور کلی چیزی که هر کولر گازی‌ را با دیگری متمایز می‌کند را بشناسیم.

  • تکنولوژی اینورتر کولر گازی:

امروزه فناوری اینورتر از مهم‌ترین و پرطرفدارترین تکنولوژی های جدید در کولر های گازی است. این تکنولوژی باعث نگه داشتن دما در شرایط ایده‌آل بدون نیاز به روشن خاموش شدن های متوالی کمپرسور می‌شود؛ در نتیجه میزان مصرف انرژی را تا ۶۰% کاهش داده که صرفه‌جویی بسیاری را به همراه می‌آورد.

اینورتر درسیستم های کمپرسوری به معنای دور متغیر است. به طوری که چرخش دورانی کمپرسور و سرعت آن متغیر است و بسته به دما و رطوبت تنظیمی توسط کاربر کم یا زیاد می‌شود و در زمانی که به دمای دلخواه کاربر برسد خاموش نمی‌شود،

فقط دور آن کم شده و با حداقل مصرف برق کار می‌کند، سپس بسته به نیاز مجدد شروع به کار با دور بالا می کند. در سیستم اینورتر کمپرسور استارت اضافه نمی‌زند و عمل اتومات و استارت کمپرسور که علت اصلی مصرف برق زیاد است در این سیستم‌ها اتفاق نمی‌افتد.

کمپرسورهای اینورتر غالبا با گاز جدیدی که سازگار با محیط زیست است کار می‌کنند و درنتیجه راندمان بالایی دارند. عیب کولر گازی های اینورتر نسبت به کولر گازی های غیراینورتر، قیمت بالاترشان است، اما با توجه به مصرف کمتر برق، با یک برآورد ساده احتمالا به این نتیجه می‌رسید که هزینه کمتر قبض‌تان، این اختلاف قیمت را جبران می‌کند.

  • سیستم صرفه‌جویی در مصرف انرژی (Energy Saving) :

همان طور که ذکر کردیم این سیستم ناشی از همان تکنولوژی اینورتر است یعنی بعد از رسیدن به دمای دلخواه، کولر با استفاده از اینورتر هوشمند در حالت بهینه اقتصادی کار می‌کند و از روشن-خاموش‌شدن های مرتب و بی‌بازده دستگاه جلوگیری می‌شود. بدین ترتیب در مصرف انرژی صرفه‌جویی زیادی می‌شود.

  • سیستم توربو:

درحالت توربو درحین سرمایش یا گرمایش، کمپرسور برای مدت ۳۰ دقیقه بدون توجه به دمای محیط کار خواهد کرد. بعد از مدت ۳۰ دقیقه دستگاه از حالت توربو خارج شده و به حالت نرمال برمی‌گردد؛ بنابراین در این حالت بیش‌ترین پرتاب باد توسط فن صورت می‌پذیرد. این قابلیت به منظور ایجاد سرعت در خنک شدن محیط شما توسط کولر گازی در نظر گرفته شده است.

  • سیستم خواب راحت (Good Sleep) :

این سیستم با کنترل دقیق دما و تنظیم خودکار رطوبت، خوابی آرام را برای شما به ارمغان می‌آورد. همچنین در مقایسه با حالت خنک کنندگی عادی، در مصرف انرژی کولر نیز صرفه‌جویی می‌نماید.

  • سیستم حالت آرام (Quiet Mode) :

این حالت جهت کاهش حداکثر صدای کولر به کار می‌رود.

  • سیستم تاخیر شروع به کار:

با تنظیم این سیستم، کولر گازی در زمان خاصی که شما تعیین کردید، روشن شده و شروع به کار می‌کند.

  • سیستم نانوسیلور:

با استفاده از یون های نقره به از بین رفتن میکروب‌ها وانواع باکتری‌های موجود در هوا کمک کرده و علاوه بر فراهم ساختن محیطی خنک و مطلوب، فضایی عاری از باکتری و کاملا سالم را ایجاد می‌کند.

  • سیستم یون میکروپلاسما:

این سیستم نیز ویروس‌ها و باکتری‌های موجود در هوا را می‌زداید.

  • فیلتر پیور (Pure Filter) و فیلتر تصفیه هوای چندگانه:

هردوی این فیلترها در کولر گازی باعث می‌شوند تا گرد و غبار موجود در هوا به شکل قابل توجهی فیلتر شده و باد خروجی از کولر کاملا پاک باشد.

  • بادزن اتوماتیک:

بادزن اتوماتیک در کولر گازی همان سیستم فن، بدون استفاده از کمپرسور است و برای مواقعی که شما سرمای زیادی نیاز ندارید، مناسب است.

برند های کولر گازی

ماهرترین نصاب و تعمیر کار کولر گازی در تهران

ما در اینجا قصد داریم تعدادی از معروفترین برندهای کولر گازی را به شما معرفی کنیم این محصولات پر طرفدار بوده  زیرا محصولات این کمپانی ها عالی می باشد.

کولر گازی اجنرال (OGENERAL) :

اجنرال در صدر برترین کولر های گازی قرار دارد زیرا به علت داشتن رده مصرف انرژی ++A به کم مصرف ‌ترین کولر گازی معروف است. از دیگر ویژگی های خوب این برند، داشتن استحکام قطعات و موتور کم صدا است؛ همچنین در شرایط گرمسیری دارای مقاومت بسیار زیادی است و البته با تنوع بالای مدل‌ها، امکان انتخاب نزدیک‌تری به سلیقه و کاربردتان را می‌دهد.

کولر گازی گری (GREE) :

از ویژگی های منحصر به فرد این برند که باعث شده یکی از بهترین کولر گازی ها در ایران شناخته شود تنوع بالا، استحکام بدنه، مصرف کم برق، قیمت مناسب مدل اینورتر، تولید سرمایش و گرمایش فوق‌العاده، سازگاری با محیط، پنل داخلی کم حجم و اشغال فضای کم‌تر است.

کولر گازی گری در مراکز خرید، بازارهای سرپوشیده، اماکن عمومی، رستوران‌ها و فروشگاه های بزرگ بسیار مورد استفاده است.

کولر گازی جنرال (GENERAL) :

موتور کولر گازی جنرال از موتور توشیبا ساخت کشور تایلند بهره برده است بنابراین کیفیت بالایی دارد. رده مصرف انرژی آن B است و یکی از ویژگی های آن که باعث شده طرفداران زیادی پیدا کند قیمت پایین و مناسب آن است.

کولر گازی ال جی (LG) :

کولر گازی ال جی به خصوص نسل اینورتر آن، با کاهش چشم گیر ۷۳% انرژی، توجه زیادی را به خود جلب کرده است. کولر گازی اسپلیت ال جی راه حلی دائمی برای تامین سرمایش و گرمایش خانه یا محل کار شما است.

همچنین اسپلیت ال جی با موتور قدرتمند خود کارایی بالایی را در کنار مصرف بهینه انرژی دارد. امکان نصب سریع و آسان، از دیگر مزیت های کولر گازی های این برند است.

کولر گازی سامسونگ (SAMSUNG) :

کولر گازی های سامسونگ با طراحی منحصر به فرد و با بهره‌گیری از به‌روز‌ترین فناوری های دنیا، به محصولاتی پرفروش و قابل اعتماد در بازار ایران تبدیل شده اند.

همچنین عرضه مدل های متفاوت و متنوع به همراه گارانتی و خدمات پس از فروش شرکت سام سرویس موجب استقبال زیاد از مدل های این برند شده است.

کولر گازی بوش (BOSCH) :

بوش، برند آلمانی، از بهترین برند‌های تولید محصولات الکترونیکی به ویژه کولر گازی و از بهترین‌ برند‌ها در اروپا و بلکه در سطح جهان به شمار می‌رود.

طراحی زیبا، کیفیت بالا در پرتاب باد خنک، صرفه‌جویی در مصرف انرژی، قابلیت کار در شرایط آب و هوایی مختلف و بهره‌مندی از فیلتر های ضد باکتری، سیستم خودکار عیب‌یابی، کمپرسور های قدرتمند و سیستم AUTO START مواردی هستند که بوش را به یکی از برند های محبوب کولر گازی تبدیل کرده‌اند.

کولر گازی هایسنس (HISENSE) :

هایسنس از برند های محبوب چینی است که به علت کیفیت خوب، قیمت به صرفه، طراحی خلاقانه، تنوع محصولات و پشتیبانی و خدمات پس از فروش، مخاطبان زیادی به خود جذب کرده است.

کولر گازی تراست (TRUST) :

تراست نیز از برند های خوب چینی است که دارای مدل های متنوع، گارانتی و خدمات پس از فروش مناسب و قیمت های مقرون به صرفه است.

ارسال تعمیرکار و نصاب کولر گازی

مناطق که شرکت کولرساز تعمیرکار و نصاب کولر گازی میفرستد. شامل شمال تهران غرب تهران شرق تهران جنوب تهران و همه محله های تهران می باشد

برای دریافت اطلاعات و چگونگی ارسال نعمیرکار و نصاب توسط شرکت گولرسازان کافی است تنها یک تماس بگیرید مهندسین و کارشناسان زبده شرکت کولر ساز به شما مشاوره رایگان می دهند. و در صورت لزوم تعمیرکار و متخصص به سراسر تهران ارسال می کنند.

با ما تماس بگیرید.

تلخاب فراهانی: ۰۹۱۲۴۵۰۶۳۵۹

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

تماس با ما