بهترین تعمیرکار کولرگازی در تهران

بهترین تعمیرکار کولر گازی در تهران  تعمیر کولر گازی در تهران توسط شرکت کولر ساز شرکت کولرساز در تهران دارای تعمیرکاران باتجربه و دارای مدارک بالای فنی مهندسی می باشند که کلرهای گازی شما اگر به مشکل بر خورده باشند را به سرعت تعمیر می کنند و کلرهای شما مثل روز اول شروع به کار می کند.

در اینجا سعی داریم که به شما یاد آور شویم که تعمیر کولر گازی توسط شرکت کولرساز چگونه صورت می گیرد؟ کولر گازی سیستمی هوشمند و حساس می باشد که تعمیر آن بایستی در اولویت قرار گیرد. هدف از تعمیر کولر گازی آن است،

این وسیله بتواند تا مدتها میهمان منزل شما باشد و با خرابی ناگهانی شما را به دردسر نیاندازد. امروزه تقریبا در تمام خانه ها کولر گازی به چشم می خورد ولی تعداد محدودی از افراد هستند که برای تعمیر کولر گازی زمان مناسبی مشخص کرده و آن را مهم می دانند. از این رو در خیلی از مواقع افراد مجبور به خرید مجدد دستگاه می شوند. به همین دلیل است که تعمیر کولر گازی از اهمیت زیادی برخوردار است و بایستی آن را مدنظر داشته باشید.

خدمات مجموعه شرکت کولر ساز در زمینه ، برند ها شامل: ۱تعمیرات کولر گازی جنرال ، تعمیر کولر ال جی تعمیر کولر گازی سامسونگ و تعمیر کولر گازی جنرال و و دیگر – تعمیر برد کولر گازی ۲- تعمیر کمپرسور کولر گازی ۳- تعویض کمپروسور کولر گازی ۴- تعمیر و یا تعویض موتور فن کولرگازی و… می باشد. در تعمیر کولر گازی استفاده از قطعات اصلی و نیروی متخصص بسیار اهمیت دارد در غیر این صورت علاوه بر افزایش هزینه، از کیفیت کولرگازی یا اسپلیت شما کاسته می شود.پس دقت داشته باشید که تعمیرات خود رابه دست نیروی متخصص در این زمینه سپرده تا کیفیت کار را تجربه کنید.

بهترین تعمیرکار کولرگازی در تهران

اهمیت کولر گازی

زندگی مدرن امروزی باعث شده است که تمام وسایل خانه هم مدرن شوند امروزه دیگر استفاده از دستگاه هایی مانند کولر های آبی و دستگاه های اینچنینی رو به منسوخ شدن رفته است.همچنین بخاری های گازی و یا برقی به علت خطرات جانبی آن ها به ندرت در واحد های ساختمانی به کار می روند.با توجه به تمامی این نکات،روز به روز درخواست برای نصب کولر گازی بالا و بالاتر می رود.

این سیستم ها تقریبا تمامی نیاز های هر فردی را نسبت به گرما و سرما به طور کامل پشتیبانی می نماید و مهمتر آنکه این کار را به نحو احسنت به انجام می رساند.بسیاری از واحد های ساختمانی در مرحله پیش فروش کولر های گازی را برای هر واحد ساختمانی به صورت جداگانه در نظر می گیرند.همچنین این سیستم ها هم گرما و هم سرمای مطلوب تری را نسبت به دیگر وسائل گرمایی و سرمایی دارا هستند.بر طبق شواهدی که در سال های اخیر مشاهده نموده ایم،همواره تابستان های گرمی را دیده ایم.

بهترین تعمیرکار کولرگازی در تهران کولر های گازی می توانند سرمایش بسیار قوی تری را به منزل شما القا نمایند به طوری که حتما و یقینا متوجه این دسته از تفاوت ها خواهید بود.لازم به ذکر است که نصب کولر گازی در مناطق جنوبی ایران مانند زاهدان و دزفول و اهواز امریست واجب!گرمای طاقت فرسا در این مناطق ایجاب می کند که حتما و حداقل در هر واحد ساختمانی ،یک کولر گازی نصب شود.

همچنین در مناطق شمال کشور زمستان های سردی در انتظار مردم می باشد.این موضوع نیز نیازمند نصب و تعبیه ی کولر های گازی می باشد.این دستگاه ها معمولا هزینه نگه داری پایینی دارند و به علت رواج آنها ، قطعات نیاز به تعویض و یا تعمیر آنها نیز به آسانی در دسترس می باشد.لذا از هر جهتی که بخواهیم به کولر های گازی (اسپیلت) نگاه بیاندازیم،می بینیم نصب این سیستم در ساختمان نه تنها امری طبیعیست، بلکه واجب است!

 

هزینه تعمیر کولر گازی در تهران

باید یاد آور شویم که هزینه تعمیرات کولر گازی بسته به نوع خرابی متغیر می باشد و باید کارشناسی شود تا هزینه دقیق به دست بیاید در زیر هزینه مواردی از تعمیرات آمده است.اما باید همواره باید بدانید تعمیرات پلن های مختلفی دارد!زمانی به اهمیت این موضوع پی خواهید برد که کولر گازیتان نیاز به تعمیر پیدا می کند.

ممکن است حتی ممکن است در حین تعمیر، تعمیرکار پی ببرد که قطعه ای که حتی فکر نمی کردید، دچار خرابی شده است!در این حین چنانچه به این موضوع پی نبرید،می تواند ضرر های جبران ناپذیری را به کولر گازی شما بزند.

به طور مثال اگر قصد داشته باشید فیلتر هوای کولرتان را عوض کنید،ممکن است پی ببرید فن بیرونی(کندانسور) به درستی کار نمی کند و متوجه شوید موتور کولر گازی شما نیم سوز شده است.در این حین اگر با یک تعمیرکار حرفه ای در ارتباط نباشید،ممکن است هیچگاه به این مشکل پی نبرید.

هزینه حدودی تعمیر کولر گازی در تهران شامل موارد زیر می باشد: هزینه وکیوم کولر گازی … هزینه سوراخکاری معمولی …هزینه سوراخکاری زمین …. هزار تومان هزینه نوار پرایمر جداگانه…هزینه جوشکاری لوله مسی…هزینه تبدیل سایز لوله مسی + جوشکاری … هزینه برق کشی (هر متر سیم ۵/۲) … هزینه داکت کشی (هر متر)…هزینه تعویض خازن کولر گازی + جنس … تعویض کمپرسور کولر گازی تعویض کمپرسور … نصب شلنگ درین …. باز کردن دستگاه (بدون دراوردن لوله)…هزار تومان هزینه تعمیر کولر گازی و خدمات کولر گازی در طول زمان متغیر می باشد و برای دریافت اطلاع از قیمت های بالا کافی است که با شرکت تماس بگیرید و شرکت به شما یک مشاوره رایگان می دهد.

برای اطلاع بیشتر از قیمت ها می توانید با مجموعهکولرساز  تماس حاصل کرده و از کارشناسان ما قیمت های به روز را دریافت نمائید.همچنین در صورت نیاز می توانید به صورت تلفنی مشکل عمده کولر گازی خود را با ما در میان بگذارید.علت این امر نیز آن است که این کار ،فرآیند تعمیر اسپلیت شما را سریع تر می کند و تعمیر کاران ما می دانند که کلیت مشکل کولر گازیتان چیست و در نتیجه می دانند که قرار است چه کاری را بر روی کولر گازی شما به انجام برسانند.خدمات تعمیرات کولر گازی سامسونگ شامل بخش های بسیاری می شود که در ذیل به بعضی از آنها اشاره شده تا آگاهی شما مشتری عزیز نسبت به آن افزایش یابد.

تعمیر و تعویض کمپرسور کولر گازی: پس از اینکه تعمیرکار کولر تشخیص سوختگی کمپرسور را داد حال باید به تعویض کمپرسور اقدام کرد، اینکار امری کاملا تخصصی بوده و باید اصولی انجام شود زیرا در صورت غیراصولی بودن پسامدهایی همچون تولید صدای کمپرسور و یا کوتاه شدن عمر دستگاه و بازدهی کم دستگاه را دارد.همانطور که میدانید کمپرسور قلب اسپلیت ها می باشد.

در صورت بروز هرگونه مشکلی در این زمینه می بایست در نظر بگیرید که قطعا از یک شرکت معتبر درخواست تعمیر بدهید.برای تعویض کمپرسور به ابزارهای گوناگونی احتیاج می باشد که تعمیرکار همراه خود باید داشته باشد و در ابتدا پس از خالی کردن گاز داخل دستگاه و قطع کردن برق دستگاه سپس باید سراغ جداسازی کمپرسور بروند و با شعله هوا گاز و داغ کردن اتصالات باید لوله های ارتباطی دستگاه را جدا سازند و موتور را جدا کنند و سپس موتور جدید را در سرجای خود قراردهند و اتصالات جداشده را به آن متصل کنند و جوش دهند توجه داشته باشید

که در تعویض کمپرسور نباید کمپرسور جدید بیش از حد داغ شود و باید با دستمال مرطوب مرتب خنک شود تا به موتور صدمه ای وارد نشود و پس از جوش کامل باید با گاز ازت شتشو شود و بعد از ان توسط وکیوم هوایی داخل خارج شود و بعد از تمام این کارها نوبت به شارژ گاز دستگاه می رسد که باید به مقدار لازم کولر گازی شما شارژ گاز شود. شما باید در انتخاب تعمیرکار کولر گازی دقت فرمایید، شرکت کولر ساز با داشتن تکنسین هایی کاردان و با تجربه این امکان را به شما میدهد تا تعمیرات شما به نحو احسن انجام شود.

تعمیر و یا تعویض برد پنل: در صورتی که برد پنل کولرگازی شما قدرت دستور دادن به کمپرسور و یا موتور فن را دارا نباشد و ارور دهد و به تشخیص تعمیرکار معیوب باشد احتیاج به تعمیر و یا تعویض دارد. در این صورت ابتدا تعمیرکار قاب دستگاه را باز کرده و سپس برد دستگاه را با دقت جدا کرده و برای تعمیر به کارگاه می برد و پس از تست های انجام شده مشخص می شود که برد دستگاه قابل تعمیر می باشد و یا خیر. اگر برد قابل تعمیر باشد قطعه معیوب تعمیر می شود و برد را به پنل متصل می کنند و اگر غیر از این باشد برد اصلی دستگاه تهیه شده و بر روی کولرگازی شما نصب می شود.

تعویض خازن: خازن دو صفحه موازی فلزی می باشد که در میان آن لایه ای از هوا یا عایق قرار می گیرد خازن ها انرژی الکتریکی را نگه داشته و به همراه مقاومت ها، در مدار تایمینگ استفاده میشوند.در بعضی مواقع دلیل باد گرم زدن کولرگازی سوختگی خازن است و زمانی می توان تشخیص داد که پنل دستور را به کمپرسور ارسال کند ولی کمپرسور استارت نکند در این زمان ۲ حالت وجود دارد که یا خازن سوخته است و یا خود کمپرسور. تشخیص این امر کاملاً تخصصی بوده و توسط تعمیر کار کولر گازی انجام می شود و در صورت معیوب بودن خازن پس از تعویض آن کمپرسور به راه می افتد.

تعویض موتورفن کمپرسور: زمانی که موتور فن کمپرسور سوخته باشد باید برای تعویض موتور فن و یا تعمیر ان اقدام کرد برای تعویض موتور فن ابتدا باید قاب کمپرسور باز شود و پس از قطع برق و جداسازی سیم های ارتباطی فن را از دستگاه جدا سازیم و موتور فن جدید را جایگزین آن کنیم. بادگرم زدن کولرگازی: آمدن بادگرم از کولرگازی زمانی که آن را در حالت سرما روشن می کنیم چند دلیل دارد که در زیر دلایل آن را ذکر می کنیم: ۱- کم شدن گاز دستگاه ۲- سوختگی خازن کمپرسور ۳- خرابی برد پنل و یا برد کمپرسور ۴- از کار افتادن کمپرسور دستگاه در صورت مشاهده باد گرم از کولرگازی حتما با تعمیرگاه مجاز کولرگازی تماس حاصل فرمایید تا بدرتی مشکل کولرگازی شما را تشخیص دهند.همچنین ممکن است مشکلاتی غیر از مسائل بالا برایتان پیش آید.در اینصورت تعمیرکار ما اقدام به امتحان و تست کردن کولر گازی شما می نماید.این امر می بایست با دید فنی صورت پذیرد.

بهترین تعمیرکار کولرگازی در تهران

برند های تحت پوشش تعمیر شرکت کولر ساز

همان گونه که می دانید برندهای متنوعه و بسیار زیادی هستند ولی باید این مشده را به شما بدهیم که کارشناسان تعمیر کلرساز دارای مهارت تعمیر همه انواع کولر گازی هستند .تمامی برند های کولر گازی تحت پوشش شرکت کولر ساز می باشد.

از اسپیلت های سامسونگ و ال جی گرفته تا سیستم های قدرتمندی همچون پاناسونیک و گری.لیکن برای اطلاع شما کاربر عزیز تمامی برند های تحت پوشش شرکت کولر ساز را چه در فرآیند تعمیر و چه سرویس به شما معرفی می نماییم.هر کدام از خدمات زیر برای انواع برند های ذکر شده توسط تیم سرویس کاران انجام می شود.

 1. تعمیر کولر گازی سامسونگ
 2. تعمیر کولر گازی جنرال
 3. تعمیر کولر گازی ال جی
 4. تعمیر و سرویس تراست
 5. تعمیر و سرویس میتسوپیشی
 6. تعمیر و سرویس تی سی ال
 7. تعمیر و سرویس هایسنس
 8. تعمیر و سرویس پاناسونیک
 9. تعمیر و سرویس گری
 10. تعمیر و سرویس هیتاچی
 11. تعمیر و سرویس کریر
 12. تعمیر و سرویس توشیبا
 13. تعمیر و سرویس هایر
 14. تعمیر و سرویس وست پوینت
 15. تعمیر و سرویس مدیا
 16. تعمیر و سرویس کن وود
 17. تعمیر و سرویس کین الکتریک
 18. تعمیر و سرویس گالانز
 19. تعمیر و سرویس بوش
 20. تعمیر و سرویس تاچی ایر
 21. تعمیر و سرویس زیمنس
 22. تعمیر و سرویس آرچلیک
 23. تعمیر و سرویس مک کوی
 24. تعمیر و سرویس اکسون
 25. تعمیر و سرویس تک وود
 26. تعمیر و سرویس لارس
 27. تعمیر و سرویس وستل
 28. تعمیر و سرویس لینکس
 29. تعمیر و سرویس جی ام
 30. تعمیر و سرویس ترنشک
 31. تعمیر و سرویس ال اس
 32. تعمیر و سرویس آی اس ال

تمامی برند های نام برده تحت پوشش قرار می گیرد.اما برای استعلام قیمت،چگونگی کار و عیب یابی شخصی،در صورت دارا بودن برند های کولر گازی ال جی،سامسونگ و جنرال به صفحات مربوطه آن مراجعه نمایید.

شیر برقی چیست و در کولر های گازی چه نقشی دارد؟

در دستگاه های کولر گازی سرد و گرم برای تغییر حالت دستگاه از گرمایش به سرمایش ویا بالعکس از دستگاه بر عکس کننده ای استفاده میکنند که به ان شیر برقی گفته میشود وقتی شما با کنترل دستگاه دستور تغییر حالت دستگاه را می دهید این شیر جریان گاز رفت و برگشت شمارا تغییر داده و گاز گرم را به جای هدایت به کندانسور به سمت پنل هدایت میکنند و گاز سرد را به سمت کندانسور هدایت میکند.

بهترین تعمیرکار کولرگازی در تهران

علل خرابی شیر برقی:

بالا رفتن بیش از حد دمای کندانسور باعث از بین رفتن بوش های پلاستیکی در شیر برقی شده و در عملکرد ان اختلال ایجاد میکنند در این حالت ممکن است دستگاه قادر به تغییر حالت نبوده و نتواند دستگاه را از سرمایش به گرمایش یا بالعکس تغییر بدهد در برخی مواقع هم ممکن است که شیر برقی کاملان مسیر گاز را مسدود کرده و دستگاه را کلا غیر قابل استفاده نماید.

از دیگر علل خرابی شیر برق : قطعات شکسته مانند لولاها یا اهرم ها ممکن است باعث خرابی شیر برقی شود ویا همچنین تکرار زیاد قطع و وصل شیر برقی موجب داغ شدن آن سوختن سیم پیچ میشودتشخیص این مشکلات را توسط تکنسین کاردان انجام دهید تا از بروز مشکلی دیگر و صرف هزینه اضافی جلوگیری کنید. در فصل زمستان یکی از مشکلاتی که ممکن است بوجود اید این است که اگر شیر برقی نتواند در زمان مناسب سیکل را برعکس کند هوای سرد خارج میشود و چون هوای بیرون نیز سرد می باشد امکان این وجود دارد که کولرگازی یخ ببندد.

تعمیر شیر برقی کولرهای گازی:

شیر های برقی عملا غیر قابل تعمیر بوده و در صورت بروز اشکال در انها باید تعویض گردند که برای این کار شما نیاز به دستگاه هوا گاز دارید تا شیر برقی را از محل اتصال به دستگاه جدا کرده و شیر برقی جدید را نصب کنید در هنگام نصب شیر برقی جدید توجه داشته باشید که حتما باید هر چند لحظه یکبار به وسیله دستمال خیس انرا خنک کنید تا از اب شدن مجدد بوش های پلاستیکی جلوگیری کنند حتما به این موضوع توجه داشته باشید که این کار باید توسط سرویسکار متخصص کولر گازی انجام گردد در برخی مواقع ممکن است دستگاه شما از محل اتصال شیر برقی به کولر گازی نشتی گاز داشته باشد که ان هم باید توسط تعمیر کار متخصص کولر گازی باز بینی و تعمیر شود. در این قسمت میخواهیم در ارتباط با خازن های دستگاه های کولر گازی برای شما بیشتر توضیح دهیم.

در کولر های گازی معمولا ۳ عدد خازن وجود دارد که عبارتند از: ۱.خازن کمپرسور ۲.خازن فن کندانسور ۳.خازن فن پنل بهترین روش برای اطمینان حاصل کردن از خرابی خازن تعویض آن با یک خازن دیگر است که از سالم بودن ان اطمینان داریم.روش دیگر استفاده از اهم متر است به این ترتیب که دو سر سیم های اهم متر را به پایه های خازن وصل میکنیم اگر عقربه اهم متر به سرعت بالا رفته وبه ارامی تا وسط برگشت واز وسط به پایین را به کندی بازگشت نشان دهنده سالم بودن خازن است اما اگر غیر از این اتفاق رخ داد خازن معیوب است و باید تعویض شود در برخی موارد شکل ظاهری خازن های معیوب هم تغییر میکنند که ان هم نشان دهنده معیوب بودن خازن است.

خازن چیست و کارآن در کولر گازی چیست؟ خازن از دو صفحه فلزی روبه روی هم تشکیل شده که ما بین انها را یا هوا و یا عایق است. کار خازن ذخیره انرژی الکتریکی درون خود است تا در مواقع نیاز انرا در مدار برگرداند مواقی که موتور ها می خواهند استارت کنند نیاز به انرژی الکتریکی بیشتری دارند که خازن برایشان تامین میکنند پس در نتیجه زمانی که خازن دستگاه شما خراب شده باشد موتور الکتریکی دستگاه شما استارت نمیکند به همین دلیل تعمیرکاران کولر گازی زمانی که موتور های دستگاه شما کار نمیکنند اولین چیزی که به ان مشکوک میشوند خازن است که در اکثر مواقع با تعویض ان مشکل بر طرف میشود. حتما این نکته را به یاد داشته باشید که تعویض خازن باید توسط تعمیر کارن مجاز و دوره دیده ی ماهر کولر گازی انجام گردد.

دلایل خرابی خازن دستگاه های کولر گازی چیست؟ ۱.نوسانات برق میتواند باعث از کار افتادن (خرابی) خازن دستگاه کولر گازی شما شوند. ۲.تعویض خازن توسط تعمیر کار نا وارد و کم تجربه میتواند باعث سوختن خازن و یا کمپرسور کولر گازی شما شود زیرا انتخاب صحیح ظرفیت خازن مهمترین نکته در تعویض ان است پس حتما این امر را به سرویس کاران با تجربه و مجرب بسپارید. ۳.در فصل تابستان به دلیل گرمای بیش از حد هوا کمپرسور کولر گازی شما مراتب بیشتری استارت میکند تا بتواند هوای خنک مطلوب شمارا تامین کنند در نتیجه خازن دفعات بیشتری شارژ و شارژ میشود که این نیز از دلایل بعدی خرابی خازن است. ۴.سرویس نکردن به موقع دستگاه هم دلیل بعدی از کار افتادن خازن کولر گازی شماست زیرا در صورت سرویس نکردن به موقع دستگاه به مرور زمان فشار بیشتری به کمپرسور می اید و کمپرسور مقداری از انرژی الکتریکی که دریافت می کنند را به گرما تبدیل میکنند در نتیجه دمای درون محفظه کندانسور بالا رفته و باعث خرابی خازن کولر گازی شما میشود.

این نکته را به یاد داشته باشید که سرویس به موقع کولر گازی توسط شرکت کولر ساز حرفه ای و مورد اطمینان کولر گازی که اکثرا در شرکت های مرتبط با این کار فعالیت میکنند میتوانند تا میزان زیادی از خرابی های کولر گازی شما جلوگیری کند. با سرویس منظم و دوره ایی از هزینه های اضافی صرفه جویی کنید.سرویس کولر گازی به صورت مرتب می تواند پیشگیری قبل از درمان باشد.قطعا هزینه سرویس کولر های گازی از هزینه تعمیر انها کمتر می باشد و در عین حال کارآمد تر نیز هست.با استفاده از این سرویس می توانید از خرابی و تعویض برخی از قطعات جلوگیری نمائید.

آنچه باید در رابطه با سرویس کولر گازی بدانید! جالب است بدانید: کولر گازی حرارت را از محیط با دمای پایین گرفته و به محیط با دمای بالا می دهد از این رو یکی از سیستم های هوشمند، کاربردی و مهم است که بایستی برای تعمیر کولر گازی و سرویس دوره ای آن دقت کنید. منتها نکات مهمی در زمینه نگهداری کولر مطرح است که یکی از این موارد نداشتن نوسان برق ورودی کولر است. از این رو دقت کنید که برق ورودی کولر نوسان نداشته باشد.

یادتان باشد کولر گازی را تمام وقت روشن نگه ندارید، چرا که اگر کولر تمام وقت با قدرت کار کند خیلی زود عملکرد نادرستی خواهد داشت. همچنین لازم است بدانید: برای اینکه کولر بتواند هوای محیط را به خوبی خنک کند، بایستی هر ۳۰ روز یکبار فیلترها و توری های کولر را با آب به خوبی شستشو دهید.

یکی از مهمترین مواردی که در تعمیر کولر گازی وجود دارد، تست کم نشدن گاز کولر است و برای اینکه اطمینان حاصل کنید گاز کولر کم نشده است، می توانید سالیانه از یک سرویسکار مجرب کمک بگیرید. کم شدن گاز کولر یکی از دلایل مهم در آسیب دیدن به کمپرسور می باشد که باید به آن توجه کنید.همانطور که یک خودرو در زمان استفاده از آن هزینه هایی را برای نگه داری لازم دارد،یک اسپلیت نیز چنین ویژگی ای دارد.

بهترین تعمیرکار کولرگازی در تهران

مجموعه شرکت کولر ساز

مجموعه خدماتی، مهندسی شرکت کولر ساز متشکل از کادری مجرب و با تجربه اماده خدمت رسانی در سراسر استان تهران در تمام حوزه های خدماتی از جمله کولرگازی، سرویس کولرگازی، تعمیر کولر گازی، نصب کولرگازی، خدمات کولرگازی، لوله کشی کولرگازی، و کلیه امور مربوط به کولرگازی در کلیه ی برندها با ارزان ترین قیمت و سرویس دهی در محل می باشد.سرویس کاران در زمینه تعمیر کولر گازی و اسپلیت دارای تجربه ای بسیار بالا می باشد.

این مجموعه با داشتن گروهی متخصص و دوره دیده آماده خدمات رسانی در سراسر تهران می باشد.این مجموعه برای تعمیرات خود از قطعات اورجینال استفاده کرده و کلیه خدماتی که ارائه می دهد دارای گارانتی می باشد، در صورت نارضایتی کل مبلغ برگشت داده می شود.از طریق تماس با شماره های ذکر شده از خدمات نوین و باکیفیت ما بهره مند شوید. فراموش نکنید

که تعمیرات کولر گازی امری کاملاً تخصصی می باشد و باید آن را به دست متخصص سپرد تا در هزینه های شما صرفه جویی شود و عمر دستگاه شما افزایش یابد.در هر منطقه از تهران که باشید، می توانید با شرکت خدماتی فنی شرکت کولر ساز تماس حاصل نموده و درخواست یک سرویس کار و یا تعمیرکار نمائید.نیرو های مجرب ما معمولا در همان روز به محل واقع شما خواهند آمد و در اسرع وقت مشکلات شما را حل خواهند نمود.

مناطق تحت پوشش مجموعه شرکت کولر ساز

مناطق تحت پوشش در تهران شامل شمال تهران غرب تهران شرق تهران و جنوب تهران هست که همه محله ها و مناطق را تحت پوشش خود قرار می دهد .

تعمیر کولر گازی در اجودانیه تهران ازگل تهران اقدسیه تهران الهیه تهران امامزاده قاسم تهران ولنجک تهران باغ شاطر تهران تجریش تهران چیذر تهران دربند تهران کاشانک تهران کامرانیه تهران زعفرانیه تهران محمودیه تهران صاحبقرانیه تهران قیطریه تهران دزاشیب تهران سعداباد تهران محلاتی تهران جماران تهران بوعلی تهران سعادت آباد تهران مدیریت تهران پونک تهران صادقیه تهران

شهرآرا تهران کوی نصر تهران پردیسان تهران آزمایش تهران تهران ویلا تهران طرشت تهران توحید تهران ایوانک تهران شهرک قدس تهران فرحزاد تهران مخابرات تهران شادمان تهران جلال آل احمد تهران ستارخان تهران شهرک غرب تهران گیشا تهران مرزداران تهران آرارات تهران ونک تهران ملاصدرا تهران سید خندان تهران قلهک تهران اختیاریه تهران پاسداران تهران جردن تهران ظفر تهران امانیه تهران دروس تهران دولت تهران شیخ تهران بهایی تهران

ولیعصر تهران مهران تهران شیان تهران علم وصنعت تهران خاک سفید تهران شمیران نو تهران حکیمیه تهران کوهسار تهران سراج تهران لویزان تهران بنی هاشم تهران دلاوران تهران رسالت تهران باقری تهران فرجام هنگام تهران میدان ملت تهران شهر زیبا تهران شهران تهران کن تهران بهاران تهران باغ فیض تهران پونک تهران جنت اباد تهران پیامبر تهران ستاری تهران باکری تهران حصارک تهران ارم تهران

اکباتان تهران بیمه تهران اپادانا تهران سولقان تهران بلوار فردوس تهران ایران زمین تهران ایرانشهر تهران عباس اباد تهران قزل قلعه تهران سیندخت تهران گاندی تهران شیراز تهران ارژانتین تهران یوسف اباد تهران ساعی تهران امیراباد تهران جمال زاده تهران زرتشت تهران فاطمی تهران طالقانی تهران بلوار کشاورز تهران فلسطین تهران کریم خان تهران کردستان تهران

انقلاب تهران ولیعصر تهران حافظ تهران وزرا تهران شارق تهران نظام اباد تهران خواجه نظام تهران امجدیه تهران بهار تهران اندیشه تهران حشمتیه تهران دبستان خواجه نصیر تهران قصر ارامنه تهران اپادانا تهران امام حسین تهران سهروردی تهران بهشتی تهران شریعتی تهران شهید مدنی تهران شیخ صفی تهران مرو دشت تهران مفتح تهران هفت تیر تهران مطهری تهران سرباز تهران میدان سپاه تهران تهرانپارس تهران دردشت

تهران زرکش تهران فدک تهران مجیدیه تهران هفت حوض تهران نارمک تهران زرکش تهران کرمان تهران لشگر تهران تسلیحات تهران جشنواره تهران سبلان تهران سرسبز تهران وحیدیه تهران مدائن تهران استاد معین تهران شمشیری تهران فتح تهران مهراباد تهران سی متری جی تهران شهید دستغیب تهران بریانک تهران هاشمی تهران هفت چنار تهران کارو اذربایجان تهران کارون تهران سلسبیل تهران ازادی تهران امام خمینی تهران جیحون تهران رودکی تهران دامپزشکی تهران مالک اشتر

تهران نواب تهران کارون تهران سینا تهران کمیل تهران شیخ هادی تهران انقلاب تهران امیریه تهران منیریه تهران مخصوص تهران قلمستان تهران جمهوری تهران انبار نفت تهران هلال احمر تهران عباسی تهران پاستور تهران حسن اباد تهران منیریه تهران ابوسعید حر تهران دخانیات تهران کارگر جنوبی تهران وحدت اسلامی تهران بهارستان تهران فردوسی تهران پامنار تهران ابشار قیام تهران تختی تهران ایران کوث تهران دروازه شمیران تهران پانزده خرداد تهران پیچ شمیران تهران خراسان تهران ری تهران امین تهران

حضور تهران کوثر تهران مولوی تهران دهقان تهران لاله زار تهران میدان قیام تهران سعدی صفا تهران تهران نو تهران نیرو هوایی تهران دهقان تهران حافظیه تهران امامت تهران دماوند تهران پیروزی تهران اشتیانی تهران سرخه حصار تهران شکوفه تهران جابری تهران شاهین تهران صددستگاه تهران اهنگران تهران فرزانه تهران شیوا تهران پرستار تهران نبی اکرم تهران سیزده ابان تهران نیکنام تهران هفده شهریور تهران نبرد اهنگ تهران خاوران تهران دولاب تهران ابوذر تهران مظاهری تهران شوش تهران طیب تهران اتابک تهران افسریه تهران قیام دشت تهران

مشیریه تهران رضویه تهران والفجر تهران کیانشهر تهران هاشم اباد تهران خاورشهر تهران بعثت تهران خاوران تهران جوادیه تهران نازی اباد تهران خزانه تهران علی اباد تهران یاخچی اباد تهران رجایی تهران تختی تهران شهرک بعثت تهران گلچین تهران یافت اباد تهران جلیلی تهران زمزم سجاد تهران مقدم تهران امامزاده حسن تهران قزوین تهران باغ خزانه تهران

زهتابی تهران قلعه مرغی تهران فردوس تهران صاحب الزمان تهران شمس اباد تهران شاد اباد تهران خلیج فارس تهران اتوبان تهران ازادگان تهران امام خمینی تهران بهداشت تهران شهرک ولیعصر تهران خانی اباد تهران دولت خواه تهران عبدل اباد تهران

نعمت اباد تهران اسماعیل اباد تهران دیلمان تهران منصوریه تهران سرتخت تهران ولی اباد تهران تقی اباد تهران نظامی تهران شهادت تهران فیروزابادی تهران حمزه اباد تهران دیلمان تهران ظهیراباد تهران کهریزک تهران شهرک دریا تهران تهرانسر تهران

چیتگر تهران شهرک ازادی تهران شهرک استقلال تهران ویلا شهر تهران بزرگراه فتح تهران شهرک شهرداری تهران شهرک غزالی تهران ورداورد تهران دانشگاه شریف تهران دهکده المپیک تهران زیبا دشت تهران پیکان شهر تهران ازادشهر تهران دریاچه چیتگر تهران شهرک راه اهن تهران شهید باقری تهران زیبا دشت تهران.

بهترین تعمیرکار کولرگازی در تهران

 

بهترین تعمیرکار کولرگازی در تهران برای دریافت اطلاعات و چگونگی ارسال تعمیرکارحرفه ای به سراسر تهران کافی است با شرکت کولرساز تماس حاصل فرماید و از مشاوره رایگان توسط کارشناسان و مهندسان باتجربه بهرمند شوید تعمیر توسط تعمیرکاران کولرساز تضمینی بوده .

با ما تماس بگیرید:

تلخاب فراهانی : ۰۹۱۲۴۵۰۶۳۵۹

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

تماس با ما