نصب کولرگازی و نصاب اسپیلت در پونک تهران

نصب کولرگازی در پونک نصاب اسپیلت در پونک تهران نصب کولرگازی یک کار حرفه ای است که هر کسی ار عهده این کار بر نمی آید. اگر کولرگازی تازه خریداری کرده اید یا این که می خواهید کولرگازی خود را جا به جا کنید اگر تخصص ندارید خودتان اقدام به نصب کولرگازی نکنید.

زیرا کولرگازی یک وسیله مدرن و گران قیمت است که با کوچکترین اشتباه دچار خرابی و یا مشکلات دیگر میشود که برای شما بسیار گران تمام میشود.

نصب کولرگازی نصاب اسپیلت در پونک تهرانتماس با ما

نصب کولرگازی

پیدا کردن نصاب کولرگازی حرفه ای خود یک کار بسیار مشکلی است زیرا کسانی که به امر نصب کولر گازی میپردازند تعدادشان بیشمار است و تشخیص این که کدام یک حرفه ای هست و کدام یک تخصص لازم را ندارد کار سختی است.

شرکت کولرساز دارای حرفه ای ترین ماهر ترین نصابان کولرگازی می باشد.که  انواع مدل های مختلف کولرگازی را نصب می کنند.

کولرگازی ممکن است که بعد از نصب دچار مشکلاتی شود که باید این مشکلات برطرف شوند . از جمله این مشکلات که شرکت کولرساز برطرف می کنند عبارتند از:

علت خنک نکردن کولر گازی

ابتدا باید فیلترهای هوا را چک کنید. اگر کولرگازی شما خنک نمیکند بهتر است که فیلتر هوا را تعویض کنید.و اگر فیلتر را تعویض کردید و مشکل همچنان برقرار بود امکان دارد عیب از ترموستات دستگاه باشد. اگر ترموستات کولرگازی  نیز سالم است،  احتمالا مشکل به کلیت عملکرد کولر گازی شما مربوط می شود و ممکن است مربوط به برد الکترونیکی کولرگازی، فن و موتور فن کولر نیز باشد.

در نهایت بهتر است برای رفع علت کم شدن پرتاب باد کولر گازی و خنک نکردن آن با تکنسین های متخصص تعمیرات کولرگازیشرکت کولرساز تماس حاصل فرمایید.

کولر گازی چکه می کند! (نشتی یا آبریزش کولر گازی)

بهتر است بدانید که چکه کردن ها و نشتی ها می توانند عوامل متفاوتی داشته باشند. معمولا کولرگازی بدلیل گرفتگی لوله یا فیلتر، وجود درز و شکاف در لوله تخلیه آب و یا از بین رفتن عایق دور لوله های مبرد کولر گازی، احتمال وجود نشتی یا آبریزش کولر گازی بالا می رود.

ابتدا بهتر است که این موارد را بررسی نمایید. در صورتی که قادر به تشخیص محل دقیق نشتی نبودید می بایست با تعمیرکاران متخصص شرکت کولرساز تماس بگیرید.

تماس با ما

کویل های یخ زده

ممکن است که کویل ها یخ بزنن کویل های یخ زده معمولا به دلیل مبرد کم و یا جریان هوای محدود اتفاق می افتد.

بهتر است که جهت بررسی و اطمینان از وجود جریان هوای کافی، ابتدا فیلتر را بررسی نمایید و از نبود گرفتگی و مسدودیت در آن مطمئن شوید.

اگر فیلتر را چک کردید و مشاهده کردید که فیلتر کثیف شده است، آن را تمیز کرده و یا اگر زمان تعویض آن رسیده است، آن را تعویض نمایید.

و بعد از این که فیلتر ها را تعویض کردید دست خود را در برابر دریچه خروجی قرار داده و مطمئن شوید که هوا آزادانه خارج می گردد.

اگر فیلترکولرگازی شما تمیز و بدون مسدودی است، احتمال دارد ایراد از سیم کشی ها و اتصالات کولرگازی باشد.

بررسی کنید که قطعی در سیستم کولرگازی نباشد. در صورتی که نتوانستید چیز خاصی در هیچ جای کولر گازی تشخیص دهید، لازم است تا با تعمیرکاران ماهر شرکت کولرساز تماس بگیرید.

نصاب کولرگازی و نصب اسپیلت در تجریش تهران

علت خاموش شدن ناگهانی کولر گازی

بهتر است بدانید که خاموش شدن کولر گازی می تواند دلایل متفاوتی داشته باشد. یکی از این موارد می تواند مشکلات برق کشی و سیم کشی ساختمان و یا کولر باشد.

ابتدا بهترین کار این است که از نبود اتصالی ها و فیوزهای سوخته در سیستم کولر خود و کل ساختمان مطمئن شوید.یک دیگر از مشکل خاموش شدن کولرگازی می تواند به دلیل تنظیمات ترموستات کولرگازی باشد.

بهتر است بدانید که برخی از ترموستات ها بصورت خودکار روشن و خاموش می شوند و گاهی در صورتی که دما را بر روی اعداد خیلی بالایی تنظیم نمایید، کولر ناگهان خاموش می شود.

برخی از موتورهای کولرهای گازی جدید، یک سوئیچ استراحت داخلی دارند که در هنگام اورلود موتور یا افزایش بار وارد شده به موتورکولرگازی، آن را خاموش می کند.

دلایل این موضوع نیز میتواند به دلیل این باشد که کولرگازی مدت زمان طولانی کار کرده باشد، تهویه نامناسب و ولتاژ نامناسب می باشند.

و در نهایت ممکن است در اثر افزایش فشار، سوئیچ های ایمنی فشار، (های پرشر) بطور خودکار سیستم را برای جلوگیری از هرگونه آسیبی خاموش نمایند.

تماس با ما

کمپرسور روشن نشده و کار نمی کند

اگر کمپرسور کولرگازی  کار نمی کند، ممکن است به دلیل سوختگی یکی از سیم های اتصال باشد. همچنین ممکن است ایراد از جانب یک خازن استارت معیوب کولرگازی باشد و یا نهایتا خود کمپرسور معیوب باشد.

بهتر است میزان شارژ مبرد را چک کرده و تنظیم نمایید. کویل های کندانسور کولرگازی را نیز تمیز کنید و خازن را بررسی نمایید. در نهایت اگر کمپرسور کولرگازی به کار نیوفتاد، این قطعه را تعویض نمایید.

تعمیرکاران شرکت کولرساز در صورتی یک قطعه از کولرگازی نیاز به تعویض داشته باشد آن قطعه را با قطعه فابریک تعویز می کنند و آن قطعه فابریک همان مدل کولرگازی شما است.

نصب کولرگازی و نصاب اسپیلت در پونک تهران تماس با ما

کولر گازی پیوسته کار کرده و خاموش نمی شود

بهتر است توجه داشته باشید حتی اگر هوای بیرون از خانه بسیار گرم باشد، کولر شما باید پس از مدتی کارکرد، برای چند دقیقه خاموش گردد.

باید توجه داشته باشید که این خاموشی های گاهگاهی لازم بوده و درواقع اگر کولرتان پیوسته مشغول به کار باشد، می تواند حاکی از وجود مشکلی در فن کولرگازی باشد.

فن ترموستات را بر روی درجه خاموش قرار دهید و ملاحظه کنید که کولرگازی خاموش می شود یا خیر. همچنین بهتر است میزان مبرد موجود در سیستم و سوئیچ های رله را نیز به دقت بررسی نمایید.

کولر گازی دائما روشن و خاموش می شود

توجه داشته باشید که در صورتی که کولر گازی شما پشت سرهم روشن و خاموش می شود، نشانه ای از وجود مشکلی مهم در دستگاه است.

به احتمال زیاد، قسمت کندانسور کولرگازی کثیف است و یا مسدود شده و نیز ممکن است اواپراتور کولرگازی کثیف باشد. هردو بخش کولرگازی را جهت وجود هرگونه مسدودیت و گرفتگی بررسی نمایید. بعلاوه کل کولر گازی را تمیز کنید تا هرگونه کثیفی و مواد زائد از بین روند.

علت کار نکردن فن کولر گازی

توجه داشته باشیداگر فن داخلی کولر گازی شما کار نمی کند، ابتدا بررسی کنید که چیزی داخل فن گیر نکرده باشد. سپس فیلتر هوا کولرگازی را بررسی کنید.

اگر کویل اواپراتور کولرگازی و مسیر خنک کننده یخ زده بودند، ابتدا اجازه دهید که یخ ها کامل آب شده و سپس بررسی کنید که فن کار می کند یا نه.

به احتمال زیاد اجزای داخلی فن کولرگازی مانند تسمه یا حتی موتور دچار ایراد شده اند. در صورتی که همچنان مشکل وجود دارد، شما به یک تعمیرکار متخصص برای تعمیر و یا سرویس کولرگازی نیاز دارید.

شرکت کولرساز دارای متخصص ترین و ماهرترین تعمیرکاران کولرگازی میباشد.

تماس با ما

ترموستات کولر درست عمل نمی کند

شاید برای شما هم پیش آمده باشد که دمای دلخواهی را برای کولر گازی تنظیم کرده باشید، اما در نهایت آنچه که می بینید با تنظیمات شما متفاوت است.

معمولا این مشکل حاکی از این است که ترموستات کولرگازی به درستی کالیبره نشده و ایراد دارد. البته ممکن است که ترموستات پس از کالیبره شدن نیز دوباره از حالت تنظیم خارج شده و کالیبراسیون مجدد لازم باشد.

در این مواقع می توانید کالیبراسیون مجدد را انجام دهید تا مشکل شما برطرف گردد. توصیه شرکت کولرساز به شما این است که  ترموستات قدیمی خود را با مدلهای دیجیتال تعویض نمایید. ترموستات های دیجیتالی از دقت و کیفیت بالاتری برخوردار بوده و مشکل تغییر کالیبراسیون را ندارد شرکت کولرساز دارای متخصص ترین و ماهر ترین تعمیرکاران کولرگازی میباشد.

نصب کولرگازی و نصاب اسپیلت در شهرک غرب تهرانتماس با ما

 نصب و تعمیر انواع مدلهای کولرگازی در شرکت کولرساز

اگر نیاز به یک متخصص نصب کولر گازی در تهران دارید  شرکت کولرساز میتوانید در سریعترین زمان و با صرف کمترین هزینه از طریق سایت فنی کارا درخواست نصب کولر گازی بدهیدومتخصصین نصب کولر گازی در سایت فنی کارا در سریعترین زمان و با بهترین کیفیت در خدمت شما خواهند بود در ادامه لیستی از برندهای کولرگازی که توسط افراد فنی کار سایت فنی کارا نصب و راه اندازی می شود ارائه شده است:

 • نصب و تعمیر کولرگازی هایسنس (HISENSE) نصب و تعمیر کولرگازی پاناسونیک (Panasonic)نصاب کولرگازی
 • نصب و تعمیر کولرگازی گری (GREE) نصب و تعمیر کولرگازی کین الکتریک نصاب کولرگازی
 • نصب و تعمیر کولرگازی کولرگازی ال جی (LG) نصب و تعمیر کولرگازی توشیبا (TOSHIBA)نصاب کولرگازی
 • نصب و تعمیر کولرگازی تی سی ال (TCL) نصب و تعمیر کولرگازی کولرگازی سامسونگ (SAMSUNG)
 • نصب و تعمیر کولرگازی دایکین (DAIKIN) نصب و تعمیر کولرگازی ترنشک (TERNESHK)نصاب کولرگازی
 • نصب و تعمیر کولرگازی ای اس آر (ASR) نصب و تعمیر کولرگازی او ام جنرال (OMGENERAL)
 • نصب و تعمیر کولرگازی کریر (CARRIER) نصب و تعمیر کولرگازی ال اس (LS)نصاب کولرگازی
 • نصب و تعمیر کولرگازی اکسون (ACSON) نصب و تعمیر کولرگازی اجنرال (OGENERAL)نصاب کولرگازی
 • نصب و تعمیر کولرگازی تراست (TRUST) نصب و تعمیر کولرگازی کن وود (KENWOOD)نصاب کولرگازی
 • نصب و تعمیر کولرگازی لارس (Lares) نصب و تعمیر کولرگازی گالانز (GALANZ)
 • نصب و تعمیر کولرگازی هیتاچی (HITACHI) نصب و تعمیر کولرگازی وست پوینت (WESTPOINT)
 • نصب و تعمیر کولرگازی جی ام (JM) نصب و تعمیر کولرگازی میتسوبیشی الکتریک نصاب کولرگازی
 • نصب و تعمیر کولرگازی یوتکث (UTEX) نصب و تعمیر کولرگازی بوش (BOSCH)نصاب کولرگازی
 • نصب و تعمیر کولرگازی هایر (Haier) نصب و تعمیر کولرگازی مدیا (MIDEA)نصاب کولرگازی
 • نصب و تعمیر کولرگازی میتسوبیشی دایا (MITSUBISHI) نصب و تعمیر کولرگازی تولیپس (TULIPS)
 • نصب و تعمیر کولرگازی مک کوی (McQuay) نصب و تعمیر کولرگازی تک الکتریک نصاب کولرگازی نصب کولرگازی و نصاب اسپیلت در پونک تهران
 • نصب و تعمیر کولرگازی زیمنس (SIEMENS) نصب و تعمیر کولرگازی آرچیلیک (ARCELIK) نصب کولرگازی و نصاب اسپیلت در پونک تهران
 • نصب و تعمیر کولرگازی وستل (VESTEL) نصب و تعمیر کولرگازی ایر جنرال نصاب کولرگازی نصب کولرگازی و نصاب اسپیلت در پونک تهران
 • نصب و تعمیر کولرگازی تاچی ایر نصب و تعمیر کولرگازی آکایی (AKAI)نصاب کولرگازی نصب کولرگازی و نصاب اسپیلت در پونک تهران
 • نصب و تعمیر کولرگازی لنکس (LENNOX) نصب و تعمیر کولرگازی تکوود (TECHWOOD)
 • و…

نصب کولرگازی و نصاب اسپیلت در پونک تهران

با توجه به برند کولر گازی خود می توانید قبل از مراجعه حضوری نصاب کولرگازی اطلاعات لازم در مورد برند کولر را به صورت تلفنی با شرکت کولرساز هماهنگ نمایید تا متخصص ترین فرد را برای نصب کولرگازی تان را انتخاب کرده باشید.

تعمیر کاران شرکت کولرساز دارای مدارک بالا بوده و آموزش های لازم و دوره های مختلف را گذرانده اند و تجربه بالای آنها باعث میشود که هر گونه کولرگازی را نصب کنند و اگر کولرگازی شما  با هر گونه مشکل و خرابی روبه رو شد آن مشکل و خرابی را تعمیرکاران خبره شرکت کولرساز برطرف می کنند.

برای دریافت اطلاعات و ارسال نیروی نصاب و یا تعمیر کار کافی است که با دفتر شرکت کولرساز تماس حاصل فرمایید.

تماس با ما

 

نصب کولرگازی در پونک نصاب اسپیلت در پونک تهران نصب کولرگازی یک کار حرفه ای است که هر کسی ار عهده این کار بر نمی آید. اگر کولرگازی تازه خریداری کرده اید یا این که می خواهید کولرگازی خود را جا به جا کنید اگر تخصص ندارید خودتان اقدام به نصب کولرگازی نکنید. زیرا کولرگازی یک وسیله مدرن و گران قیمت است که با کوچکترین اشتباه دچار خرابی و یا مشکلات دیگر میشود که برای شما بسیار گران تمام میشود. نصب کولرگازی پیدا کردن نصاب کولرگازی حرفه ای خود یک کار بسیار مشکلی است زیرا کسانی که به امر نصب…

User Rating: ۵ ( ۳ votes)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.