نصب کولرگازی نصاب اسپیلت در زعفرانیه تهران

نصب کولرگازی در زعفرانیه نصاب اسپیلت کولرگازی یک وسیله حساس و گران قیمت است اگر مهارت ندارید خودتان اقدام به نصب کولرگازی نکنید زیرا با کوچکترین اشتباه کولرگازی شما خراب می شود.
ولی بهتر است که در نصب کولرگازی به یک سری نکات توجه کنید که کولرگازی شما دچار مشکل نشود.

شرکت کولرساز دارای ماهر ترین و با تجربه ترین نصابان انواع مختلف کولرگازی در سراسر تهران هستند. شرکت کولرساز علاوه بر نصاب دارای سرویس کاران و تعمیر کاران حرفه ای می باشد.

نصب کولرگازی نصاب اسپیلت در زعفرانیه تهرانتماس با ما

نصب کولرگازی

در هنگام نصب کولرگازی باید توجه کنید که کولرگازی را کجا نصب می کنید کولرگازی نباید جایی نصب شود که با دکوراسیان خانه شما سازگار نباشد.
کولرگازی سنگین است باید توجه شود که کولرگازی بر روی یک دیوار مقاوم نصب شود که توان نگهداری وزن کولرگازی را داشته باشد.
یک نکته کلیدی در نصب کولرگازی این است که باید یونیت خارجی کولرگازی در محلی نصب شود که چندین دستگاه دیگر در مجاورت آن قرار داشته باشد باید توجه کرد که فاصله آن با دستگاه های دیگر کم تر از ۸۰ سانتی متر نباشد.
چون که کندانسور زمانی که به صورت موازی در کنار کندانسوری دیگر قرار گیرد تحت تاثیر هوای خروجی یک دیگر قرار می گیرند.
و هم چنین باید در نظر داشت که فضای اطراف کندانسور کولر گازی به صورتی در نظر گرفته شود که در صورت نیاز به سرویس کولرگازی و شارژ کولرگازی ، سرویسکار و تعمیرکار به صورت کامل به دستگاه تسلط داشته باشد. که بتواند کوارگازی را تعمیر و یا سرویس کند.
یک نکته برای کثیف نشدن کویل یونییت خارجی باید دقت داشت که در نزدیکی محل نصب یونییت خارجی، نباید دودکش و هواکش های محیط های آلوده و قابل اشتعال وجود داشته باشد
زیرا در صورت آلوده شدن و کثیف شدن کویل ضریب انتقال حرارت آن کاهش میابد و فشار بیشتری به دستگاه وارد می شود.
بهتر است که کندانسور تا حد امکان باید در یک محل سایه نصب شود محل نصب کندانسور در بهترین صورت نباید در معرض تابش مستقیم نور خورشید باشد.
زیرا نور خورشید باعث کم شدن عملکرد سرمایش و کاهش راندمان کولر گازی اسپلیت خواهد شد و فشار بیشتری به دستگاه وارد می شود.
بهتراست که توجه داشته باشید که اگر محیط مناسب برای نصب یونییت خارجی کولرگازی از نظر تابش نور خورشید وجود نداشت باید از سایه بان برای کندانسور استفاده کرد.
اگر در نصب کولر گازی مجبور به نصب یونییت خارجی بر روی سطح شیبدار باشید باید دقت خیلی زیادتر شود تا مشکلی برای دستگاه ایجاد نشود زیرا کار بسیار حساس است.
و اگر درنصب کولرگازی مجبور به دلرکاری سقف بودید بعد از دلرکاری و عبور لوله ها باید حتما سوراخ را با خمیر مخصوص پر کرد.
باید توجه داشته باشید که برای کندانسور بعد از نصب درپوش تخلیه آب کولر گازی یک مسیر مناسب برای خالی شدن آب مشخص کرده باشید.
توجه کنید که محل نصب کولر گازی(کندانسور) باید به صورتی باشد که هوای خروجی کندانسور به راحتی خارج شده در غیر این صورت برگشت هوا ایجاد شده و دستگاه اورلود میکند و بار اضافی به دستگاه وارد میشود.
آخرین نکته در باره نصب کولرگازی این است که باید توجه داشت که یونییت خارجی در محلی نصب گردد که هوای خروجی و صدای دستگاه نه برای خود فرد و نه برای همسایگان مشکل ایجاد نکند.
یک نکته طلایی در مورد نصب کولرگازی هیچ گاه کولر گازی و کولر آبی را همزمان در یک محل استفاده نکنید زیرا به کولرگازی شما اسیب میرسد.
زیرا عملکرد کولر گازی به این صوت است که رطوبت را از محل می گیرد ولی عملگرد کولر آبی این گونه است که محیط را مرطوب می کند.

ظرفیت کولرگازی

برای این که به کولرگازی شما کمتر فشار وارد شود و محیط زندگی شما داری خنکی دلچسب باشد بهتر است که در انتخاب کولرگازی برای منزل یا محل کار خود به موارد زیر توجه فرمایید :
۱- تعداد افرادی که در آن محل زندگی و یا کار می کند در انتخاب کولرگازی بسیار مهم است .
۲- تعداد دستگاه هایی که هنگام کار کرد کولرگازی از خود گرما و حرارت تولید میکنند در انتخاب کولرگازی بسیار مهم است.
۳- تعداد پنجره های موجود در اتاق و بزرگی و کوچکی پنجره ها و دوجداره بودن یا نبودن پنجره ها در انتخاب ظرفیت کولرگازی تاثیر دارد.
۴-ارتفاع اتاق نیز حائز اهمیت میباشد باید به ارتفاع سقف توجه داشت که سقف کوتاه است و یا نه که باید در هنگام خرید کولرگازی به آن توجه کرد.
۵-مساحت اتاق از مهمترین موارد می باشد اگر مساحت اتاق شما بزرگ باشد ولی کولرگازی شما کوچک باشد به کولرگازی فشار زیادی وارد میشود زیرا کولرگازی باید مدت زمان زیادی کار کند تا خانه خنک شود.
در زیر با حسب ابعاد اتاق شما ظرفیت مورد نظر در تعیین کولرگازی را بیان کرده ایم.
۱- از مساحت ۳۲ تا ۳۷ متر مربع ، بهتر است که کولرگازی با ظرفیت ۹۰۰۰ انتخاب نمایید .
۲- از مساحت ۳۸ تا ۴۱ متر مربع ، بهتر است که کولرگازی با ظرفیت ۱۰۰۰۰ انتخاب نمایید .
۳- ز مساحت ۴۲ تا ۵۰ متر مربع ، بهتر است که کولرگازی با ظرفیت ۱۲۰۰۰ انتخاب نمایید .
۴- از مساحت ۵۱ تا ۶۴ متر مربع ، بهتر است که کولرگازی با ظرفیت ۱۴۰۰۰ انتخاب نمایید .
۵- از مساحت ۶۵ تا ۹۱ متر مربع ، بهتر است که کولرگازی با ظرفیت ۱۸۰۰۰ انتخاب نمایید .
۶- از مساحت ۹۲ تا ۱۱۷ متر مربع ، بهتر است که کولرگازی با ظرفیت ۲۴۰۰۰ انتخاب نمایید .

تماس با ما

مدلهای کولرگازی که شرکت کولرساز آنها را نصب می کند

نصاب کولرگزی بوش (BOSCH)،نصاب کولرگازی میتسوبیشی الکتریک،
نصاب کولرگازی ترنشک (TERNESHK)، نصباب کولرگازی (Panasonic)پاناسونیک،
نصباب کولرگازی ال جی (LG)، نصاب کولرگازی توشیبا (TOSHIBA)،
نصاب کولرگازی تی سی ال (TCL)، نصاب کولرگازی سامسونگ (SAMSUNG)،
نصاب کولرگازی او ام جنرال (OMGENERAL)، نصاب کولرگازی لنکس(LENNOX)،
نصاب کولرگازی هیتاچی (HITACHI)، نصاب کولرگازی وست پوینت (WESTPOINT)،
نصاب کولرگازی کریر (CARRIER)،نصاب کولرگازی ای اس آر (ASR)،
نصاب کورگازی هایسنس (HISENSE)، نصاب کولرگازی اجنرال (OGENERAL)،
نصاب کولرگازی گری (GREE)، نصاب کولرگازی کن وود (KENWOOD)،
نصاب کولرگازی گالانز (GALANZ)، نصاب کولرگازی تراست (TRUST)،
نصاب کولرگای تکوود (TECHWOOD)، نصاب کولرگازی کین الکتریک،
نصاب کولرگازی یوتکث (UTEX)، نصاب کولرگازی هایر (Haier)،
نصاب کولرگازی مدیا (MIDEA)، نصاب کولرگازی میتسوبیشی دایا، ال اس (LS)،
نصاب کولرگازی تک الکتریک،نصاب کولرگازی زیمنس (SIEMENS)،
نصاب کولرگازی آرچیلیک (ARCELIK)، نصاب کولرگازی وستل (VESTEL)،
نصاب کولرگازی جی ام (JM)،نصاب کولرگازی اکسون (ACSON)،نصاب کولرگازی ایر جنرال،
نصاب کولرگازی تاچی ایر، دایکین (DAIKIN)،نصاب کولرگازی آکایی (AKAI)،
نصاب کولرگازی تولیپس (TULIPS)، نصاب کولرگازی لارس (Lares)،
نصاب کولرگازی مک کوی (McQuay) و دیگر مدل ها که

نصب کولرگازی و نصاب اسپیلت در شهرک غرب تهران

همه مدلهای کولرگازی در شرکت کولرساز توسط نصابان حرفه ای شرکت کولرساز نصب می شود.

نصب کولرگازی نصاب اسپیلت در زعفرانیه تهران
ارسال نصاب کولر گازی  در تهران

نصب کولرگازی در شمال تهران: نصب کولرگازی تجریش، نصب کولرگازی نیاوران، نصاب ککلرگازی قلهک، نصاب اسپیلت جماران، نصب اسپیلت ازگل، نصاب اسپیلت لویزان،نصاب کولرگازی مینی سیتی، نصب کولرگازی سوهانک، نصب کولرگازی دروس، نصب کولرگازی حسین‌آباد_نصب کولرگازی مبارک‌آباد، نصب کولرگازی اقدسیه، نصب کولرگازی زعفرانیه، محمودیه، فرمانیه، کامرانیه، داودیه، دزاشیب، جردن، الهیه، ولنجک، اوین، ظفر، درکه، فرحزاد،نصب کولرگازی پونک، نصب کولرگزی سعادت آباد و نصب کولرگازی شهرک غرب جنت ابادنصب کولرگازی نصاب اسپیلت در زعفرانیه تهران
نصب کولرگازی شرق تهران:نصاب کولرگازی تهران نو، نصاب کولرگازی تهرانپارس،نصاب کولرگازی نارمک، نصب کولرگازی شهرک امید، نصاب کولرگازی شهرک ویلایی زیتون، نصاب اسپیلت سرخه حصار، نصاب اسپیلت پیروزی، نصاب اسپیلت گرگان، وحیدیه، کالاد، شمس‌آباد، حکیمیه، نیروی هوایی، نظام آباد، مجیدیه، حشمتیه، منصورآباد نصب کولرگازی نصاب اسپیلت در زعفرانیه تهران
نصب کولرگازی غرب تهران: نصب کولرگازی ستارخان،نصب کولرگازی آریاشهر، ، نصب کولرگازی شهر زیبا، نصب کولرگازی شهران، نصاب کولرگازی طرشت، نصاب کولرگازی گیشا، نصاب کولرگازی چیتگر، نصب کولرگازی شهرک اکباتان، تهرانسر، حصارک، آزادی، فردوس، دهکده المپیک، کن و وردآورد
نصب کولرگازی در جنوب شهر تهران: نصب کولرگازی مشیریه، نصب کولرگازی شهرک مسعودیه، نصب کولرگازی افسریه، خانی آباد نو، نصب کولرگازی نازی‌آباد، نعمت آباد، یاخچی‌آباد، امیربهادر، آذری، اتابک، خراسان، خزانه فلاح، خزانه بخارایی، شاپور، مولوی، سیروس، دروازه غار، جوادیه، یافت‌آباد، منیریه، امیریه، شوش، بازار تهران، شهرری، کوی سیزده آبان، دولت‌آبادشهرک رسالت بازار چینی فروش هاکیان شهر، یافت آباد بازار موبایل و مبل ایران.
نصب کولرگازی درمرکز تهران:نصب کولر گازی یوسف آباد،نصب کولر گازی امیرآباد، نصاب کولرگازی عباس‌آباد، نصاب کولر گازی جلفا، خواجه عبدالله، نصاب اسپیلت بهارشیراز، زرتشت، بهجت آباد، تخت جمشید (طالقانی)، تخت طاووس، سهروردی، آپادانا، توحید، جمهوری (نادری)، استانبول، توپخانه، لاله زار، باغ صبا، فاطمی، آرژانتین، آذربایجان نصب کولرگازی نصاب اسپیلت در زعفرانیه تهران
شرکت مهندسی کولرساز دارای تعمیرکاران و نصابان کولر گازی معمولی و اینورتور در سراسر تهران می باشند.تعمیر کاران شرکت کولرساز دارای مدارک بالا بوده و آموزش های لازم و دوره های مختلف را گذرانده اند و تجربه بالای آنها باعث میشود که هر گونه مشکل و خرابی کولر گازی معمولی و اینورتور پاناسونیک را برطرف کنند.
برای دریافت اطلاعات و چگونگی ارسال تعمیرکار و نصاب کولر گازی معمولی و اینورتور با شرکت کولرساز با دفتر تماس حاصل فرمایید شرکت کولرساز دارای متخصصینی است که به شما مشاوره رایگان می دهند.

تماس با ما

نصب کولرگازی در زعفرانیه نصاب اسپیلت کولرگازی یک وسیله حساس و گران قیمت است اگر مهارت ندارید خودتان اقدام به نصب کولرگازی نکنید زیرا با کوچکترین اشتباه کولرگازی شما خراب می شود. ولی بهتر است که در نصب کولرگازی به یک سری نکات توجه کنید که کولرگازی شما دچار مشکل نشود. شرکت کولرساز دارای ماهر ترین و با تجربه ترین نصابان انواع مختلف کولرگازی در سراسر تهران هستند. شرکت کولرساز علاوه بر نصاب دارای سرویس کاران و تعمیر کاران حرفه ای می باشد. نصب کولرگازی در هنگام نصب کولرگازی باید توجه کنید که کولرگازی را کجا نصب می کنید کولرگازی…

User Rating: ۵ ( ۲ votes)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.