تعمیر کولر ابی باغ فردوس

 تعمیر کولر ابی باغ فردوس

تعمیر کولر ابی باغ فردوس

بهترین زمان سرویس کولر آبی تهران قبل از رسیدن فصل گرماست. بهتر است در بهار که هوا رو به گرما می رود، قبل از اینکه گرما شدید شود دست به کار شوید و از کولر خودتان بازدید کنید.

تعمیر کولر ابی باغ فردوس

نزدیک فصل تابستان کم کم افراد زیادی را می بینیم که در پشت بام منازل مشغول سرویس و تعمیر کولر آبی تهران خود هستند. شما می توانید بررسی کولر را خودتان انجام بدهید و یا این کار را به یک متخصص سرویسکار کولرآبی تهران بسپارید. یکی از عواملی که در سفارش تعمیرات کولر آبی در تهران توسط یک فرد حرفه ای تاثیر دارد، قیمت سرویس کولر آبی در تهران است.

برای پیدا کردن یک تعمیرکار کولر آبی در تهران که کار خود را خوب بلد باشد و با مناسب ترین قیمت خدمات مربوط به سرویس کولر آبی تهران را برایتان انجام دهد، می توانید از سایت سنجاق استفاده کنید. برای این کار کافی است که تنها از طریق سایت به صورت آنلاین درخواست سرویس کولر آبی در تهران را ثبت نمایید. سایت کولر ساز همان لحظه و با توجه به محل سکونت شما بهترین تعمیرکار کولر آبی در تهران را همراه با قیمت سرویس کولر آبی در تهران معرفی کند.

 

 

محله باغ فردوس

محله باغ فردوس در منطقه ۱ شهر تهران و شمال شهر قرار دارد. محله‌ای که راستایی شمالی – جنوبی دارد و اسم خود را از بنای عمارت باغ فردوس وام گرفته است. بعد از عمارت باغ فردوس مهمترین بخش این محله میدان تجریش است. میدان تجریش در ضلع شمال شرقی محله قرار دارد. این محله شب‌های بسیار زیبایی دارد. این زیبایی باعث شده تا حال و هوای خوبی به افراد ساکن در این محله و همچنین افرادی که گذرشان به محله باغ فردوس تهران می‌افتد، انتقال داده شود. حس و حال زندگی، پیشرفت و امید به آینده.

سرویس کولر ابی باغ فردوس

در سرویس سالانه راه اندازی کولر آبی اگر خرابی خاصی در کار نباشد این موارد بررسی و تنظیم می شود:

عویض پوشال کولر
شستشوی بدنه کولر
آب بندی کف کولر
رگلاژ تسمه
چک کردن پمپ کولر آبی
چک کردن الکتروموتور و تنظیم جای آن
چک کردن مسیر باد کولر
تنظیم فلوتر کولر
بررسی مسیر آب ورودی به کولر و شیرآلات و اتصالات کولر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

تماس با ما