تعمیر کولر ابی هنگام

تعمیر کولر ابی هنگام

تعمیر کولر ابی هنگام

تعمیر و سرویس کولر آبی هنگام و تعمیر موتور کولر آبی با شروع فصل گرما احساس به سرویس کولرها بیش از قبل می‌شود. چنانچه نیازی به تعمیر و سرویس کولر آبی هنگام و تعمیر موتور کولر آبی باشد،باید به فکر افتاد. بهتر آن است که تعمیر و سرویس کولر آبی هنگام و تعمیر موتور کولر آبی سرویس کولر به دست سرویس کار مجاز سپرده شود تا از بروز صدمات احتمالی به خود و وسایل برقی جلوگیری شود؛ اما ممکن است گاهی اوقات هم مجبور شوید خودتان نصب کولر آبی در هنگام را انجام دهید. کولری که تعمیر و سرویس کولر آبی و تعمیر موتور کولر آبی انجام نشده باشد،

تمام تلاش‌ها برای صرفه‌جویی در مصرف برق و آب را به باد می‌دهد، پس بهتر است خاموش باشد. در کولرهای آبی، مطلبی تحت عنوان انتخاب و تنظیم درجه سرما وجود ندارد و نهایتا دور تند و کند را می‌توان از آنها انتظار داشت. اما گرمای تب‌دار بعضی از روزهای فصل گرم سال، کاسه‌های صبر را لبریز و طاقت‌ها را طاق می‌کند، پس به سراغ تعمیر و سرویس کولر آبی  و تعمیر موتور کولر آبی می‌رویم تا لااقل انرژی کمتری را هدر برود. بعضی از قطعات کولر باید همزمان با آغاز فصل گرما، تعمیر و سرویس کولر آبی هنگام و تعمیر موتور کولر آبی دقیق انجام شود. ضریب فرسایش بعضی از این قطعات بالاست و ممکن است بر اثر فرسوده شدن، مصرف کولر را بالا ببرند. پس سرویس کولر، پیش از فصل گرما، کاملا ضروری است. در این مطلب که با استفاده از دانش یکی از متخصصان تأسیسات و سرویس کولر نوشته شده، راه و رسم افزودن بازدهی کولر را مرور می‌کنیم. و به مبحث تعمیرات کولر آبی در تهران نیز خواهیم پرداخت. چنانچه نیاز شد به سرویس کولر ابی هنگام نیز خواهیم پرداخت.

تعمیر کولر ابی هنگام

تعمیر کولر ابی هنگام

لوار هنگام که به خیابان هنگام نیز مشهور می‌باشد و قبلا به چهل مترى زند معروف بود، یک طرف آن یعنی در ضلع شمالی بزرگراه شهید بابائی و سوی دیگرش در ضلع جنوبی بزرگراه رسالت می‌باشد. این بلوار شمالی-جنوبی است که در شمال شرق کلان شهر تهران و در زیر مجموعه منطقه ۴ شهر تهران واقع شده‌است. بلوار هنگام از میان بوستان جنگلی لویزان عبور می‌کند. درب اصلی این بوستان نیز در این بلوار قرار دارد.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

تماس با ما