نصب کولر گازی و نصاب اسپیلت در مینی سی تی تهران

نصب کولر گازی  و نصاب اسپیلت در مینی سی تی تهران نصابان حرفه ای کولرگازی در شرکت کولرساز شما را در نصب هر مدل کولرگازی یاری می رسانند.

اگر فنی کار نیستید وتخصص کافی در نصب کولرگازی ندارید هیچ گاه اقدام به این کار نکنید. زیرا کولرگازی یک وصیله بسیار حساس و پیشرفته  بوده که با کوچکترین اشتباه دچار خرابی می شود و چون گران قیمت است هزینه زیادی برای شما ایجاد می شود.

ما در ااین مقاله سعی داریم که مراحل نصب کولرگازی را بیان کنیم تا شما با این روش آشنا شوید ولی بیان ایم مطالب به این معنا نیست که اگر شما فنی کار نیستید تها با خواندن یک مقاله بتوانید یک وسیله مدرن حساس و گران قیمت کولرگازی را خودتان نصب کنید.

این مقاله برای کسانی است که آشنای با امر نصب کولرگازی دارند.  و شما که تازه کولرگازی خریداری کرده اید و یا کولرگازی خود را می خواهید جایه جا کنید و می خواهید کولرگازی خود را در جای جدید نصب کنید بدانید که کولرگازی توسط نصابان کولرساز چگونه نصب می شود.

نصب کولر گازی و نصاب اسپیلت در مینی سی تی تهران

نصب کولرگازی و نصاب اسپیلت در مینی سیتی تهران تماس با ما

نصب کولرگازی  

ما در اینجا مراحل نصب کولرگازی را برای شما توضیح می دهیم توجه به  این نکات می تواند باعث شود که کولرگازی درست نصب شود و همین عامل باعث افزایش عمر کولرگازی شما شود.

توجه: هر گز  در یک مکان همزان از کولرگازی و کولر آبی استفاده نکنید زیرا عملکرد این دو کولر با هم متفاوت بوده  و باعث می شود که به کولرگازی شما که وسیله مدرن و حساس است آسیب برسد.

کولرگازی به این شکل عمل می کند که رطوبت را از محیط اطراف خود می گیرد ولی کولر آبی محیط اطراف خود را مرطوب می کند.

در نصب کولر گازی باید به دکاراسیون خانه توجه شود در نصب کولرگازی باید به بعضی چیزها مثل زیبای و چیدمان خانه توجه شود که نصب در یک محل باعث نشود که دکوراسیون خانه به هم بخورد و کولرگازی با دکوراسیون خانه ناسازگار باشد.

در نصب کولر گازی باید به بعضی از نکات فنی مثلا دقت شود که بین یونیت داخلی و خارجی اتصال به راحتی ایجاد شود و کمتر متراژ و اختلاف و ارتفاع راداشته باشد.

توجه داشته باشید که محلی که برای نصب کولرگازی انتخاب می کنید باید مناسب با وزن پنل باشد تا به راحتی وزن کولر گازی را تحمل کند و باید قبل از نصب کولر گازی به جنس دیوار دقت کنید.

اگر می خواهید کولرگازی محیط را خنک کند باید دقت داشته باشید که پنل کولرگازی در محلی نصب شود که پرتاب باد مناسب با محیط را انجام دهد تا محیط خنکی دلچسبی داشته باشد.

ممکن است که هنگام نصب کولرگازی خانه یا محل کارتان به خاطر استفاده از دلرکثیف شود و برای این که هنگام نصب کولرگازی محیط کثیف نشود بهتر است از دلرهای کیسه دار استفاده شود بهتر است که  قبل از سوراخ کاردن دیوار از مته راهنما استفاده شود.

دقت کنید که در زمان دلر کاری سوراخ کاردن با شیب کمی به سمت بیرون انجام شود.

یک نکته بسیار ساده ولی کلیدی این است که در زمان نصب سینی پشتی کولر گازی، دقت کنید که پنل به صورت افقی نصب گردد.

و باید توجه کنید که در هنگام نصب پنل داخلی کولرگازی لوله تخلیه آب باید در پایین ترین سطح قرار داشته باشد زیرا عدم توجه به همین نکته باعث می شود که کولرگازی خوب عمل نکند.

یک نکته اساسی که باید توجه شود  این است که لوله آب خروجی پنل کولر گازی نشتی نداشته باشد در صورت نشست لوله آب خروجی پنل باعث رطوبت گرفتن دیوار خواهد شد و به خاطر رطوبت دیوار خانه شما خراب شود و هزینه زیادی برای شما ایجاد شود.

یک نکته دیگر در نصب این است که هم چنین لوله تخلیه آب باید به صورت شیب دار نصب گردد که بتواند آب را به راحطی تخلیه کند.

نکته دیگر در نصب پنل داخلی این است که باید در نظر داشته باشید که خروجی هوای کولر گازی در زمان نصب مسدود نشده باشد زیرا باعث اختلال در روند کاری دستگاه میگردد.

یک نکته کلیدی دیگر این است که در زمان نصب کولر گازی دقت شود که محل نصب به صورتی باشد تا در صورت کمه خواستید کولرگازی را سرویس کنید سرویسکار بتواند این کار را به راحتی انجام دهد.

برای نصب کولر گازی حتما از افراد متخصص استفاده کنید شرکت کولرساز  با تکنسین های با تجربه و دوره دیده اماده خدمات رسانی با پایین ترین قیمت و در محل می باشد.

تماس با ما

مدلهای کولرگازی که شرکت کولرساز آنها را نصب می کند

نصب کولرگزی بوش  (BOSCH)  ،نصب کولرگازی  میتسوبیشی الکتریک نصب توسط  نصابان شرکت کولرساز.

نصب کولرگازی ترنشک (TERNESHK)، نصب کولرگازی (Panasonic)پاناسونیک، نصب توسط نصابان شرکت کولرساز.

نصب کولرگازی ال جی (LG)، نصب کولرگازی توشیبا (TOSHIBA)،نصب کولرگازی توسط نصابان شرکت کولرساز.

نصب کولرگازی تی سی ال (TCL)، نصب کولرگازی سامسونگ (SAMSUNG)،

نصب کولرگازی او ام جنرال (OMGENERAL)، نصب کولرگازی لنکس(LENNOX)،

نصب کولرگازی هیتاچی (HITACHI)، نصب کولرگازی وست پوینت (WESTPOINT)،

نصب کولرگازی کریر (CARRIER)،نصب کولرگازی ای اس آر (ASR)،

نصب کورگازی هایسنس (HISENSE)، نصب کولرگازی اجنرال (OGENERAL)،

نصب کولرگازی گری (GREE)، نصب کولرگازی کن وود (KENWOOD)،

نصب کولرگازی گالانز (GALANZ)، نصب کولرگازی تراست (TRUST)،

نصب کولرگای تکوود (TECHWOOD)، نصب کولرگازی کین الکتریک،

نصب کولرگازی یوتکث (UTEX)، نصب کولرگازی هایر (Haier)،

نصب کولرگازی مدیا (MIDEA)، نصب کولرگازی میتسوبیشی دایا، ال اس (LS)،

نصب کولرگازی تک الکتریک،نصب کولرگازی زیمنس (SIEMENS)،

نصب کولرگازی آرچیلیک (ARCELIK)، نصب کولرگازی وستل (VESTEL)،

نصب کولرگازی جی ام (JM)،نصب کولرگازی اکسون (ACSON)،نصب کولرگازی ایر جنرال،

نصب کولرگازی تاچی ایر، دایکین (DAIKIN)،نصب کولرگازی آکایی (AKAI)،

نصب کولرگازی تولیپس (TULIPS)، نصب کولرگازی لارس (Lares)،

نصب کولرگازی مک کوی (McQuay)   و دیگر مدل ها که

در شرکت کولرساز توسط نصابان حرفه ای شرکت کولرساز انجام می شود.

نصب کولرگازی و نصاب اسپیلت در مینی سیتی تهران

نصب و تعمیر کولرگازی در شمال تهران

شرکت مهندسی کولرساز دارای تعمیرکاران و نصابان کولر گازی معمولی و اینورتور  در می نی سیتی تهران می باشند.تعمیر کاران شرکت کولرساز دارای مدارک بالا بوده و آموزش های لازم و دوره های مختلف را گذرانده اند و تجربه بالای آنها باعث میشود که هر گونه مشکل و خرابی کولر گازی معمولی و اینورتور را برطرف کنند.

برای دریافت اطلاعات و چگونگی ارسال تعمیرکار و نصاب کولر گازی معمولی و اینورتور به نیاوران تهران با دفتر تماس حاصل فرمایید شرکت کولرساز دارای متخصصینی است که به شما مشاوره رایگان می دهند.

تماس با ما

 

نصب کولر گازی  و نصاب اسپیلت در مینی سی تی تهران نصابان حرفه ای کولرگازی در شرکت کولرساز شما را در نصب هر مدل کولرگازی یاری می رسانند. اگر فنی کار نیستید وتخصص کافی در نصب کولرگازی ندارید هیچ گاه اقدام به این کار نکنید. زیرا کولرگازی یک وصیله بسیار حساس و پیشرفته  بوده که با کوچکترین اشتباه دچار خرابی می شود و چون گران قیمت است هزینه زیادی برای شما ایجاد می شود. ما در ااین مقاله سعی داریم که مراحل نصب کولرگازی را بیان کنیم تا شما با این روش آشنا شوید ولی بیان ایم مطالب به این…

User Rating: ۵ ( ۱ votes)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.